Medyum Aslan güvenilir hizmeti ile resmi olarak sizlerin yanındadır. Aşk büyüsü ve bağlama büyüsü güvenilir olarak sizlerin yanındadır. Manevi sorunlarınızın kaynağına inerek sorunları ortadan kaldırıyorum. Büyü, vefk, tılsımlar üzerinde 26 yıldır tecrübelerim bulunmaktadır. İhtiyaç sahiplerinin tercih ettiği sizlere bir telefon kadar yakındır. Bilgili ve Gizemli Hoca

medyum, medyumlar
Kas
8

Aşk Bağlama Vefkleri

By medyum  //  Vefk  //  Yorum Yok

Aşk bağlama vefkleri yaptırmak istiyorsanız Medyum Aslan hoca yanınızdadır.

Ebcet hesabının da kullanarak belli geometrik şekiller içerisinde dualar arasına gizlenen bir tür büyü çeşidi olarak bilinen vefkler, medyumlar tarafından hazırlanarak insanlara sunulur. Ak büyü ve kara büyü gibi farklı çeşitleri vardır ve vefkler sayesinde insan kötülüklerden en iyi şekilde korunur. Vefklerin doğru kişiler tarafından yazılması gerekir ve bu kişilerde medyumlardır. Büyü bozmak için de kullanılan vefkler bir çeşit dua olarak karşımıza çıkıyor ancak sıradan bir şekilde hazırlanan vefklerin faydasız olacağını da belirtmek gerekiyor. Ak büyü ve kara büyüden bahsetmiştik şimdi dilerseniz bu iki büyü hakkında biraz daha detaylı bilgiler verelim. Aşk bağlama vefkleri üstadı Medyum Aslan bir telefon kadar yakın.

ask-baglama-vefkleri

Ak Büyü:

Yine medyumlar tarafından yapılan ancak kişideki kötülükleri uzaklaştırmak için ona fayda sağlayan büyü türüdür. Hiçbir şekilde kötü niyet yoktur ve tamamen fayda sağlamak için yapılır bu yüzden medyumlar bu büyü türüne biraz daha yakın durmaktadırlar.

Kara Büyü:

Kötü niyetli büyülerdir ve bir insanın hayatını gerçek manada mahvedebilir. Muska şeklinde yazılan vefkler kara büyüden uzak tutulmalıdır ve gerçekten bu işi tam anlamıyla yapan medyumlar kara büyü konusunda insanlara yardımcı olmak istemezler. Bu büyü ile bir insanın hayatına son vermek bile mümkündür çünkü büyü yapılan kişi bir süre sonra delirir ve sıradan insanların göremediği ruhani varlıkları da görmeye başlar bu da delirip hayatına son vermesine neden olur. Medyumların uzak durduğu ve yalnızca bilgilendirme amaçlı öğrendikleri büyü türüdür.

Bir önceki yazımız Cinlerden Koruyucu Çalışmalar makalesini okuyunuz.

Yorum Yapın

Güvenlik Sorusu *

Aslan Hoca

Turkiyenin her bölgesine uzman medyum hizmeti verilmektedir. En iyi medyum Aslan sizlerin yanındadır. Kendisini kanıtlanmış tek hoca efendi bir telefon kadar yakın. Bütün manevi sorunlarınızın yanında aşk büyüsü, bağlama büyüsü yaptırmak için güvenilir yerdesiniz.

iletişim

medyum aslan