Medyum Aslan güvenilir hizmeti ile resmi olarak sizlerin yanındadır. Aşk büyüsü ve bağlama büyüsü güvenilir medyum sizlerin yanındadır. Manevi sorunlarınızın kaynağına inerek sorunları ortadan kaldırıyorum. Büyü, vefk, tılsımlar üzerinde 26 yıldır tecrübelerim bulunmaktadır. İhtiyaç sahiplerinin tercih ettiği Aslan Hoca sizlere bir telefon kadar yakındır.

medyum, medyumlar
Tem
5

Aşk Büyüsü

By medyum  //  Aşk Büyüsü  //  2 Yorum

Aşk büyüsü çalışmalarıyla binlerce kişiyi aşık eden Medyum Aslan sorunlara tam anlamıyla güvenilir medyum formatıyla müdahale etmektedir.

Aşk büyüsü, bir kişiyi kendinize aşık etmek ya da ayrıldığınız sevgilinizle geri birleşebilmeniz için medyum hocaya yaptırılan havas ilmi çalışmalarına denir.  Sevgilinize yaptıracağınız aşk büyüsü tılsımlarıyla onun size karşı duygularının artmasına ve size bağlanmasına neden olabilirsiniz. Binlerce kişiyi birbirine aşık ettiğim Medyum Aslan hocanıza aşk büyüsü çalışmaları hakkında sorular gelmektedir. Bu soruların en başında çalışma yaptıracağınız medyum hocanın nasıl bir ilim bilgisine sahip olduğudur. Özellikle bu konuda yapacağınız tek şey internet siteleri aracılığıyla paylaşımlarda bulunan medyum hocaların yaptığı çalışmaların resimlerine, güvenilir medyum yorumlarına, resmi ruhsatının olup olmadığına dikkat etmelisiniz. Çünkü sevgilinize yaptıracağınız aşk büyüsü işlemleri kesinlikle güvenilir bir ilim adamının yapması gereken ve dikkat isteyen bir çalışmadır.

Aşk Büyüsü, Aşk Büyüsü Tılsımları

Aşk Büyüsü, Aşk Büyüsü Tılsımları

Medyum Aslan hocanıza sıkça ulaşılan konuların en başında etkili bir aşk büyüsü çalışmasının nasıl yapılacağı hakkında sorular gelmektedir. Bana ulaşan özellikle aşk büyüsü konularında herkese güven duyamadıklarını bildiren kardeşlerimize yaptığım kişiye özel aşk büyüsü tılsımları ve vefkleriyle onların sorunlarına çözüm bulmaya devam ediyorum. Sevgilinize kendine aşık etmek isteyenlerin can simidi haline gelen aşk büyüsü etkili ve kişiye özel olarak hazırlandığında daha da sağlam olmaktadır. Aranızda sevgilinizle soğukluk mu bulunuyor? Hiç merak etmeyin aşk büyüsü çalışmalarınızı hazırladıktan sonra sevgilinizle aranız ilk gün olduğu gibi mutlu ve huzurlu olacak. Gerçekten bu işi 26 yıl boyunca kesintisiz bir şekilde Medyum Aslan hoca olarak yapmaya özen gösteriyorum. Binlerce kardeşimle karşılaştım ve binlerce aşk büyüsü formülünü hayata geçirdim. Bu zamana kadar hiçbir kardeşimi kırmadım, işini asla yarı yolda bırakmadım. Uzun zaman önce çalışmasını yaptığım kardeşlerimle hâla görüşmeye devam etmekteyim. Sizlerin medyum hocası olarak yıllardır internet sitelerim aracılığıyla dünyanın her neresinde olursa olsun manevi bir yardıma ihtiyaç duyan kardeşlerime yardımcı olmaya çalıştım.

Aşk büyüsü çeşitleri arasında en çok yaptığım çalışmalar şunlardır; Bir kişiyi kendinize aşık etmek istediğiniz zaman uyguladığım aşk tılsımı çalışmasıdır. Sevenlerin kavuşması ve terk eden sevgililerin geri dönmesi için yaptığım etkili aşk büyüsü çalışmalarıdır. Soğukluk bulunan sevgililerin arasının düzelmesi ateşlenmesi için yaptığım aşk büyüsü yakma çalışmalarımı sıkça yapmaya devam ediyorum.

Bir önceki Bağlama Büyüsü makalesini okuyarak aşk büyüsü tılsımları uzmanı Medyum Aslan hocanın yaptığı bir diğer çalışmasına göz atabilirsiniz.

2 Yorum : “Aşk Büyüsü”

  • Sevgilimle uzun zamandır tartışmalarımız mevcuttu ve her seferinde beni üzüyordu. Aramıza bir anda soğukluk girdi. Sevgilimle neredeyse ayrılma düzeyine geldik. İnternet de kendisini hoca zanneden bir kaç kişiye çalışmalar yaptırdım. Bana havas ilmi tekniklerini kullandığını söyleyenler maalesef beni kandırdı. İnternet üzerinden medyum araştırmalarıma devam ederken karşıma Aslan hoca çıktı. Kendisine güvenerek telefonla aradım. İlk başta beni o kadar etkiledi ki sanki bu medyum beni yıllardır tanıyormuş gibi hissettim. Sevgilimin bana aşkla ve muhabbetle bağlanması için aşk büyüsü celbini yapacağını söyledi. Bana 1,5 ay gibi bir zaman vaat etti. Bana vermiş olduğu en az 10 – 15 parça aşk büyüsü çalışmasını üzerinde yazdığı şekilde yaptım. Acı biberin üzerine yazılmış arapça harfleri yaktım, mezara gömme işlemini biraz zorlansam da yaptım, mumu gece vakti yaktım, el yazması vefklerini akarsuya attım ve diğer bütün işlemleri yaptım. İçimde bir inanç ve umut oluşmuştu. Çünkü yapılan çalışmalar hakiki bir havas ilmi çalışmasıydı. Buna hem gözlerimle hem de kalbimle şahit oldum. Aramızda soğukluk bulunan sevgilim tekrar eskisi gibi sabahtan akşama kadar mesaj atmaya başladı. Aşk büyüsü çalışmasından şu şekilde etki gördüm; bir şeyleri bahane ederek benimle telefonla konuşmalara başladı, devamlı olarak hatta sabahtan akşama kadar 3 dakikaya bir mesaj attı, beni rüyasında gördüğünü söyledi, gözlerim bir yere takılınca Derya seni görüyorum dedi. Kısacası önce Allah’ın izni ile ben aşk büyüsünden ben etki gördüm sizlere de medyum Aslan hocayı tavsiye ediyorum.

  • Medyum Aslan bey ile yaklaşık 4 yıldır görüşüyorum. Her konuda benim yanımda olduğu için kendisine teşekkür ediyorum. Kopuk bir evlilik hayatım vardı eşim beni terk edip gitmişti. Bu duruma yardımcı olabilmesi için medyum Aslan hocadan yardım istedim. Resmi nikahtan boşanmakta olan kocam medyum Aslan beyin yaptığı aşk büyüsü ile vazgeçti ve aramızda eskisinden daha çok muhabbet meydana geldi. 4 yıldır Allah nazardan korusun hiç bir sorun yok. Aşk büyüsü yaptıracaksanız medyum Aslan hocamı sizlere tavsiye ediyorum.

Yorum Yapın

Güvenlik Sorusu *