medyum aslan
Kas
12

Aslan Hoca Detayları

Medyum hocaların detaylı yönlerini öğrenmek ister misiniz? İşte sizlere anlattığım medyum detayları makalesi.    

İnsan bedeni bilindiği üzere sadece fiziki bir yapıya sahip değildir. Bu gerçeği hepimiz kabul ederiz. İnsan bedeni ruhla canlı kılınır. Ruhsal yönü sebebiyle birçok varlık içeren kişiler medyumlardır.

Medyumlar ara bedenler olarak adlandırıldığından daha güçlü olup bu yeteneklerini çok kolay bir biçimde yansıtabilirler. Her medyumun enerji seviyesi ve gücü birbirinden farklıdır. Ruhsal güçler maddi boyuta sahiplerdir. Medyumlar ruhsal boyutlar ile temasa geçerken trans yani yarı uyku haline geçerler. Bu trans hali tamamen medyumun yetenekleriyle ilişkilidir.

Medyumlar hassas kişiliklere sahip insanlardır. Duyguları, düşünceleri, yaşayışları tamamen bir hassaslık üzerine kurulmuştur.

Hassasiyetlerine nazaran manyetik etkilere karşıda oldukça duyarlıdırlar. Bu manyetik etkiyi ise genellikle insanlardan alırlar.

Sahip olduğu mistik gücü sayesinde size olayları sanki bir film izliyormuş gibi anlatır. Perdede gördüğü görüntüleri teker teker size anlatır.

medyum-detaylari

Mistik güçleri sayesinde ulaştığı yorum ve bilgilere gerek duyduğu zamanlarda kendi görüşlerini de ilave eder.

Sahip olunan mistik gücün medyumu etkisi altına alması çok büyük bir olasılıktır. Burada medyum kendi bedensel enerjini bastırarak hükmeden pozisyonuna geçerken bir takım zararlar görebilir.

Medyumlar da özelliklerini taşıyan çok güçlü bir bünye mevcuttur. Eğer bu güçlü bünyeye sahip olamayan bir medyum olsaydı yaşanan trans olaylarına dayanamayabilirdi.

Medyumluğun herhangi bir okulu veya akademik eğitimi yoktur. İstediğiniz en yüksek okullara gitseniz de medyumluk tamamen doğuştan gelen bir yetenektir.

Bir önceki yazımız olan Cinler makalesini okuyabilirsiniz.

1 Yorum : “Aslan Hoca Detayları”

Yorum Yapın

Güvenlik Sorusu *

Aslan Hoca

Turkiyenin her bölgesine ve şehrine uzman danışman hoca tarafından medyum hizmeti verilmektedir. En iyi ve güvenilir hoca olan Aslan Bey sizlerin yanındadır. Kendisini kanıtlanmış tek hoca efendi bir telefon kadar yakındır. Bütün manevi sorunlarınızın yanında aşk ve bağlama işlemleri yaptırmak için güvenilir yerdesiniz.

iletişim

medyum aslan