Medyum Aslan güvenilir hizmeti ile resmi olarak sizlerin yanındadır. Aşk büyüsü ve bağlama büyüsü güvenilir olarak sizlerin yanındadır. Manevi sorunlarınızın kaynağına inerek sorunları ortadan kaldırıyorum. Büyü, vefk, tılsımlar üzerinde 26 yıldır tecrübelerim bulunmaktadır. İhtiyaç sahiplerinin tercih ettiği sizlere bir telefon kadar yakındır. Bilgili ve Gizemli Hoca

medyum, medyumlar
Kas
12

Aslan Hoca Özellikleri

By medyum  //  Medyum  //  1 Yorum

Medyum özellikleri bakımında tam anlamıyla ilim ve bilgi kapasitesi yüksek özellikli olmalıdır.

Medyum normal insanların sadece beş duyusu ile sınırlı kalan algılayabildiği sinyallerden çok daha yüksek düzeydeki sinyalleri algılayabilir. Günümüzde onlarca, yüzlerce hatta milyonlarca medyum bulmak mümkün olsa da gerçek medyum sayılarının oranı çok düşük düzeydedir. Özel bir yetenek olan medyumluk kaza sonrası ya da sıkıntılı geçen zamanların arkasından yaşanan bir süreçtir. Beyindeki bazı canlı olmayan merkezlerin kaza ile veya yaşanan gerginlik sonucu kullanıma girmesi ile bu durum açıklanabilir. Medyumlar sürekli üst düzeyde kalmadıkları gibi üst düzeylere her zaman geçemeyebilir. Bazen yemek yerken bazen yolculuk yaparken bazen bir film seyrederken mesaj alabilirler.

medyum-ozellikleri

Günümüzde insanların gelecek ile ilgili merak duygularını kullanarak insanları kullanan, kandıran üçkâğıtçılar topluluğu olduğu gerçeği aşikârdır. Ancak medyumluğun bunlarla karıştırılmaması gerekliliği de göz önünde bulunmalıdır. Medyum ciniyle elde ettiği güçler sayesinde size olayları bir sinema ekranından izliyormuşcasına aktarır. Medyumluk yeteneği kesinlikle ve kesinlikle doğuştan gelen bir yetenektir.  Medyumluk sonradan geliştirilebilen ya da öğrenilebilen bir şey değildir.  Medyumlar her şeyden önce misyon sahibi insanlardır. Bedenlerinde var olan hassasiyet ve duyarlılık yeteneği ile bu misyonu geliştirirler. Medyumlar özellikleri bakımından 3 şekilde bilgi alma gerçekleştirirler. Bunların birincisi duru görü yetisine sahip olan medyum hocalardır. Bu medyumlar konu ile alakalı görüntüler görür. İkincisi ise duru işi yetisine sahip olanlardır ki konuyla alakalı sesleri duyarlar. Duru hissedişe sahip olan medyum ise üçüncü olup olay hakkında koku tat vs yaşantılar yaşar.

Bir önceki yazımız olan Hocalık Nedir makalesini okuyabilirsiniz.

1 Yorum : “Aslan Hoca Özellikleri”

Yorum Yapın

Güvenlik Sorusu *

Aslan Hoca

Turkiyenin her bölgesine uzman medyum hizmeti verilmektedir. En iyi medyum Aslan sizlerin yanındadır. Kendisini kanıtlanmış tek hoca efendi bir telefon kadar yakın. Bütün manevi sorunlarınızın yanında aşk büyüsü, bağlama büyüsü yaptırmak için güvenilir yerdesiniz.

iletişim

medyum aslan