medyum aslan
Kas
12

Aslan Hoca Özellikleri

By medyum  //  Medyum  //  1 Yorum

Medyum özellikleri bakımında tam anlamıyla ilim ve bilgi kapasitesi yüksek özellikli olmalıdır.

Medyum normal insanların sadece beş duyusu ile sınırlı kalan algılayabildiği sinyallerden çok daha yüksek düzeydeki sinyalleri algılayabilir. Günümüzde onlarca, yüzlerce hatta milyonlarca medyum bulmak mümkün olsa da gerçek medyum sayılarının oranı çok düşük düzeydedir. Özel bir yetenek olan medyumluk kaza sonrası ya da sıkıntılı geçen zamanların arkasından yaşanan bir süreçtir. Beyindeki bazı canlı olmayan merkezlerin kaza ile veya yaşanan gerginlik sonucu kullanıma girmesi ile bu durum açıklanabilir. Medyumlar sürekli üst düzeyde kalmadıkları gibi üst düzeylere her zaman geçemeyebilir. Bazen yemek yerken bazen yolculuk yaparken bazen bir film seyrederken mesaj alabilirler.

medyum-ozellikleri

Günümüzde insanların gelecek ile ilgili merak duygularını kullanarak insanları kullanan, kandıran üçkâğıtçılar topluluğu olduğu gerçeği aşikârdır. Ancak medyumluğun bunlarla karıştırılmaması gerekliliği de göz önünde bulunmalıdır. Medyum ciniyle elde ettiği güçler sayesinde size olayları bir sinema ekranından izliyormuşcasına aktarır. Medyumluk yeteneği kesinlikle ve kesinlikle doğuştan gelen bir yetenektir.  Medyumluk sonradan geliştirilebilen ya da öğrenilebilen bir şey değildir.  Medyumlar her şeyden önce misyon sahibi insanlardır. Bedenlerinde var olan hassasiyet ve duyarlılık yeteneği ile bu misyonu geliştirirler. Medyumlar özellikleri bakımından 3 şekilde bilgi alma gerçekleştirirler. Bunların birincisi duru görü yetisine sahip olan medyum hocalardır. Bu medyumlar konu ile alakalı görüntüler görür. İkincisi ise duru işi yetisine sahip olanlardır ki konuyla alakalı sesleri duyarlar. Duru hissedişe sahip olan medyum ise üçüncü olup olay hakkında koku tat vs yaşantılar yaşar.

Bir önceki yazımız olan Hocalık Nedir makalesini okuyabilirsiniz.

1 Yorum : “Aslan Hoca Özellikleri”

Yorum Yapın

Güvenlik Sorusu *

Aslan Hoca

Turkiyenin her bölgesine ve şehrine uzman danışman hoca tarafından medyum hizmeti verilmektedir. En iyi ve güvenilir hoca olan Aslan Bey sizlerin yanındadır. Kendisini kanıtlanmış tek hoca efendi bir telefon kadar yakındır. Bütün manevi sorunlarınızın yanında aşk ve bağlama işlemleri yaptırmak için güvenilir yerdesiniz.

iletişim

medyum aslan