Medyum Aslan güvenilir hizmeti ile resmi olarak sizlerin yanındadır. Aşk büyüsü ve bağlama büyüsü güvenilir medyum sizlerin yanındadır. Manevi sorunlarınızın kaynağına inerek sorunları ortadan kaldırıyorum. Büyü, vefk, tılsımlar üzerinde 26 yıldır tecrübelerim bulunmaktadır. İhtiyaç sahiplerinin tercih ettiği Aslan Hoca sizlere bir telefon kadar yakındır.

medyum
Kas
8

Astroloji Nedir

By medyum  //  Parapsikoloji  //  Yorum Yok

Astroloji gök cisimlerini inceleyen bilim dalına denir. Astrolog medyum astroloji konularını tam anlamıyla bilir.

Astroloji gök cisimlerinden yola çıkarak istatistik oluşturulan bir bilim dalıdır. Astroloji kehanet metotlarından en çok ilgi görenidir. Diğer kehanet metotlarıyla arasında büyük farklılıklar vardır. Örneğin dinimiz bütün falcılık türlerini yasaklarken astrolojiye bir yasak getirmemiştir. Hatta astroloji tarihimizde de yer almaktadır. Osmanlı İmparatorluğunda astroloji ilmi nücum ismi ile yer almaktaydı. Astroloji diğer kehanetler gibi özel bir çaba gerektirmez. Derin detaylı astroloji bakımları için Medyum Aslan yanınızda.

astroloji_nedir

Astrolojiden anlaya bilmeniz için bilgi ve zeka yeterlidir. Tabi bu konuda bilir kişi haline gelebilmek uzun çalışmalar gerektirecektir. Bunun için de sabır konusunda gerekli özveriyi sağlaya bilmek çok önemlidir. Tabi bu sadece astrolojiye özel bir durum değildir. Bugün hangi konuda ilerlemek istiyorsan aynı özveride bulunmak zorundasın. Her konu da ilerlemek için ders alındığı gibi bu konuda da kendinizi ilerlete bilmek için bilir kişilerden eğitim almak gerekmektedir. Kişide de biraz konuya hakimlik var ise gerekli dokümanlar ile de astroloji konusunda büyük ilerlemeler gerçekleştirebilir. Gerek astroloji ile ilgili kitaplardan gerek internet üzerinde ki dokümanlardan da eksiklerin tamamlanması mümkündür. Eğer tarafınızda bu özellikler var ise ve astrolojiye ilgi duyuyorsanız sizde rahatlıkla astrolog olabilirsiniz. Eğer gezegen ve yıldızların insan ve dünya üzerinde ki etkilerine inanıyorsanız, sizde bir astrolog medyum adayısınız demektir. Unutmayın astroloji kader  değildir sadece insanları yönlendirebilecek küçük sırlar dünyasıdır.

Bir önceki Aşk Bağlama Vefkleri isimli makalemizi okuyabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Sorusu *