Medyum Aslan güvenilir hizmeti ile resmi olarak sizlerin yanındadır. Aşk büyüsü ve bağlama büyüsü güvenilir medyum sizlerin yanındadır. Manevi sorunlarınızın kaynağına inerek sorunları ortadan kaldırıyorum. Büyü, vefk, tılsımlar üzerinde 26 yıldır tecrübelerim bulunmaktadır. İhtiyaç sahiplerinin tercih ettiği Aslan Hoca sizlere bir telefon kadar yakındır.

medyum, medyumlar
Nis
19

Bağırsak Büyüsü

By medyum  //  Büyü  //  7 Yorum

Bağırsak büyüsü yaptırmak isteyenler Medyum Aslan hoca efendi ile görüşebilirler. Güvenilir medyum hoca bağırsak büyüsünü uzman şekilde yapmaktadır.

Bağırsak büyüsü, adından da anlaşılacağı üzere kuru bağırsakla yapılan bir bağlama büyüsü çalışmasıdır. Eşinizin veya sevgilinizin aşkını, kalbini, cinselliğini, sevgisini kendinize medyum hocanıza yaptıracağınız bağırsak büyüsü ile bağlatabilirsiniz. Medyum Aslan hoca efendi olarak bağırsak büyüsü çalışmasıyla binlerce sorunlu sevgilinin bağlanmasını ve terk ettiği sevgilisine geri dönmesini sağladım. Çok etkili ve kuvvetli bağlama büyüsü çalışmalarında bağırsak kullanıldığını az çok duymuşsunuzdur. Bağırsak büyüsü çalışması etkili ve sonuçları sağlam bir büyü tekniğidir. Kuru bağırsağı birbirine bağlayıp üzerine tılsım okuması yapıldığı takdir de karşı sevgilinizi aşkla bağlılıkla etkileyecektir.

Bağırsak büyüsü yapılış amacına göre değişmektedir. Mesela bağlama büyüsü yaptırmak istediğiniz zaman çalışmanızın içerisine bağırsak büyüsü de ekliyorum. Çünkü yaptırdığınız bağlama büyüsünü çok etkili olmasını sağlamaktadır. Resmi ruhsatlı güvenilir medyum hoca bağırsak büyüsünde uzman bir şekilde yıllardır faaliyette ve çalışmalarda bulunmaktadır. Bağırsak büyüsü ile ayrılanları birleştirdiğimi, sevgilisi terk edenleri geri getirdiğimi, sorunlu kocaları yola getirdiğimi, karşı cinsin sizden başkasıyla ilişkiye girmesini engellediğimi buradan beyan ederim.

bağırsak büyüsü

bağırsak büyüsü

Bağırsak Büyüsü ile Neler Yapılmaktadır

 1. Bağlama büyüsü çalışmasını daha da etkili kılar.
 2. Sevgilinizin ömür boyunca size bağlanmasını sağlar.
 3. Eşinizin bir başka kişiye bakmasını engeller.
 4. Eşinizin cinselliğini bağlar hiçbir kadın/erkekle cinsel beraber olamaz.
 5. Ayrılan sevgilinizi geri döndürür.

Medyum Aslan bağırsak büyüsü çalışmasında kullandığı gerçek yöntemleri ve teknikleri sadece çalışmayı yaptıran kişilerle paylaşmaktadır. Bağlama büyüsü çalışmanızın içerisine ekleyeceğim bağırsak büyüsü tılsımları ve okumaları kişiye özeldir. Her kişiye aynı çalışma asla yapılmaz. Duyduğum kadarıyla başka medyumlar herkese aynı çalışmaları gönderiyormuş hatta bazıları fotokopi çalışmalar gönderiyormuş. Bunlara aldırış etmeyin bu şekilde medyum ya da hocalık çalışmaları yapılmaz. Her işin bir usulü vardır. En küçük işlem de bile günlerce uğraşıyorum bunun tek sebebi sizlerin sorunlarının ortadan kalkmasıdır kardeşlerim.

Bir önceki Aslan Referansları makalesinde bağırsak büyüsü çalışmasını yaptıranların medyum hoca hakkındaki yorumlarına göz atabilirsiniz.

7 Yorum : “Bağırsak Büyüsü”

 • […] önceki Bağırsak Büyüsü makalesini okuyarak aşk tılsımı uzmanı Medyum Aslan hocanın ayrılanları aşk büyüsü ile […]

 • Bundan 5 ay önce medyum Aslan hocama bağırsak büyüsü çalismasi yaptirdim. Cok kısa bir zamanda sevgilim tekrar aramaya başladı. O kadar mutluyum ki bu mutluluğumu tarif edemem. Güvenilir medyum hocaya güvenerek çalışma yaptırdım. Bağırsak büyüsü çalışmamı hazırlayan Medyum Aslan hocaya şükranlarımı sunarım. sevdiğimi Medyum Aslan tepe taklak çevirip geri getirdi.

 • Bir kaç ay önce medyum Aslan hocama bende bağırsak büyüsü için başvurdum. Hocam bana gerekli malzemelerle birlikte çalışmamı yaptı. Sevgilim yaptığım bağırsak büyüsü sonucunda tekrar geri döndü. Medyum Aslan hocama teşekkür ederim. Tüm islam camiasının ramazanını mübarek olsun.

 • Bundan dört ay önce evlenmek üzere olduğum nişanlım hiç sebep yokken beni sevmediğini ve benimle evlenmek istemediğini söyleyerek benden ayrıldı,perişan oldum aramadığım medyum kalmadı sonuç alamadığım gibi dolandırıldım. Tesadüfen siteleri araştırırken Aslan hocama denk geldim durumu izah ettim beni çok dikkatli dinledi ve bağırsak büyüsü yapabileceğimizi söyledi çalışmalara başladık Aslan hocamdan Rabbim binlerce kez razı olsun sonuca ulaştık nişanlımla barıştık ve şimdi evlilik tarihi için gün saymaya başladık kesinlikle herkese tavsiye ediyorum…. Çok teşekkür ederim hocamm.

 • Selamun aleyküm eşimle 6 aydir ayriyiz bir kez olsun konusmayi gorusmeyi kabul etmiyor 6 ay oncesine kadar cok iyiydik denemedigim yol kalmadi intihara dahi kalkistim halen dahada dusunuyorum Allah rizasi icin bana yardim edin

 • […] Sevgiliniz ister erkek ister bayan olsun hiç fark etmez. Resmi medyum hocanıza kişiye özel bağırsak büyüsü yaptırarak sevgilinizi kendinize bağlayabilirsiniz. Bağırsak büyüsü medyum tarafından […]

 • Kaç gün içinde sonuç aldınız? Ve ücret ne kadar

Yorum Yapın

Güvenlik Sorusu *