Medyum Aslan güvenilir hizmeti ile resmi olarak sizlerin yanındadır. Aşk büyüsü ve bağlama büyüsü güvenilir medyum sizlerin yanındadır. Manevi sorunlarınızın kaynağına inerek sorunları ortadan kaldırıyorum. Büyü, vefk, tılsımlar üzerinde 26 yıldır tecrübelerim bulunmaktadır. İhtiyaç sahiplerinin tercih ettiği Aslan Hoca sizlere bir telefon kadar yakındır.

medyum
Eki
27

Aşk Bağlama Yaptırdım Hayallerim Gerçek Oldu!

By medyum  //  Yorumlar  //  1 Yorum

Medyum Aslan Hoca’ya bağlama büyüsü yaptırarak hayalleri gerçek olan bir kardeşimiz tarafından hakkımda yazmış olduğu olumlu referansı sizlerle paylaşmak istiyorum. Sevgilinizden ayrıldıysanız ve geri birleşmek istiyorsanız bağlama büyüsü uzmanı Medyum Aslan hocanıza hemen ulaşın ayrılan sevgilinizi geri döndüreyim.

Medyum Aslan Hoca ile tanışmamız internet üzerinde oldu. Arkadaşımın önerisi ile internet sayfasını ziyaret ettim. İlk etapta çekinmeme ve imkânsız gözüyle bakmama rağmen medyum Aslan Bey’in de hoşgörüsü ve sıcakkanlılığı ile başımdan geçen olayları rahat ve güvenilir bir şekilde anlattım. Medyum Aslan Bey beklentilerim biraz fazla gibi görünse de bazı şeylerin imkânsız olmadığını belirtikten sonra bende isteklerimi kendisine sıraladım. Sevgilimin dönmesi için bağlama büyüsü yapacağını belirtti. Durumum o kadar kötüydü ki sizlere anlatamam. Kısaca sizlere sevgilim hakkında bilgiler vermek istiyorum. Çünkü benim neler çektiğimi siz de bilmelisiniz ve ona göre Medyum Aslan hocaya güvenmelisiniz.

2016 yılı mayıs ayında 4 yıllık ilişkim bulunan kişiden ayrıldım. Ayrılık süresince psikolojik bunalım yaşadım. İçimde hep aldatılmışlık, terk edilmişlik hissi vardı. Ayrılık sebebimizi biz şiddetli geçimsizlik olarak adlandırıyorduk. Aslında ayrılık sebebimiz gayet açık ve netti. Erkek arkadaşım bana bağlı değil, sorumsuz bir insandı. Benim çevreme aileme arkadaşlarıma anlattıklarımdan yola çıkarak tamamen sorunun erkek arkadaşımın bana bağlı olmadığı, ilgisiz alakasız bir kişi olduğu yönündeydi.

Benim ondan beklentim ve isteğim, benim üzerime düşmesi, ilgili alakalı olması, bana karşı ailesine karşı olduğu gibi duyarlı olmasıydı. Sadece yeri gelince kıskanılan değil, merak edilen düşünen ilgi ve alaka gören kişi olmak isteğiydi. Mesela ben aramasam beni hiç aramazdı bütün bir gün boyunca. Bunun sebebini ona sorduğumda ise işlerinin yoğunluğunu bahane ediyordu hep. Ben aramıyorsam sen ara diyordu. Yani açıkçası ben erkek arkadaşımın aklına gün boyunca gelmiyordum. Sözün özü buydu. Bunu anlamamak için aptal olmak gerekirdi. Ben de aptal değildim tabii ama bir süre hem de uzunca bir süre aptal rolü yaptım. Tamam dedim, ben seni ararım dedim, olayı büyütmedim. Ama bir süre sonra bunlar birikti ve aramızda sorun olmaya başladı. Çünkü ben de herkes gibi benimle ilgilenen beni düşünen bir sevgilim olsun istiyordum.

Herkes mesajlaşıyordu sevdikleriyle ama maalesef benim sevdiğim mesajlaşmayı sevmediğini söylüyordu. Bir gün çok ağır bir şekilde grip oldum. Haber verdim çok hastayım ben dedim. Doktora git hemen dedi bana ve telefonu kapattı. O gün ne kadar ağladığımı size anlatamam. Ve evet tahmin ettiğiniz gibi gün boyunca da aramadı bir daha. Ta ki akşam eve gidince aradı geç vakitte. Aklımı kurcalayan bu sorular bir yandan benimle evlenmek isteyen bu kişi hakkında soru işaretleri oluşturuyordu. Evlenince de böyle olacaktı ve ben böyle bir koca istemiyordum. Derken sorunlar büyüdü ve biz ayrıldık.

Medyum Aslan Hoca ile tam o zamandan haftalar sonra tanıştık. Bana üzülmememi ve her şeyi halledeceğini söyledi. İtiraf etmem gerekirse pek de inanmamıştım. Açıkçası böyle şeylere pek inanmazdım o güne kadar. Bana benim için bir şeyler yapacağını ve eve gidip söylediklerini 1 hafta boyunca yapmamı söyledi. Bir umuttur diyip her söylediğini harfiyen yaptım. Ertesi gün tekrar Medyum Aslan Hoca efendiye gidecektim. Bana 1 hafta sonra gel demişti. O gece erken yattım. Sabah kalktığımda telefonumda tam 12 mesaj vardı. Hem de kimden? Erkek arkadaşımdan…

Ona bilerek cevap vermediğimi sanmış ve her mesajda biraz daha romantikleşmişti. Beni özlediğini, ben nasıl istersem artık öyle davranacağını, bensiz yapamayacağını anladığını, beni çok sevdiğini, onu asla bırakmamamı, onunla barışmazsam intihar edeceğini söylüyordu. Okuduklarıma inanamadım bir an. Bunlar onun yazabileceği şeyler değildi. Hemen cevap vermedim ve Aslan Hoca’ya gittim. Durumları anlattım.

Şimdi artık sevgilimle yeniden beraberiz. Medyum Aslan Hoca sayesinde o bambaşka biri oldu. Bana değer veriyor, beni sevdiğini her fırsatta söylüyor. Hatta gün içinde en az 3 kez arıyor bile… Bağlama yaptırdım hayallerim gerçek oldu. Sizlere bu yorumu gönderirken kesinlikle Medyum Aslan hocaya güvenmenizi ve tam inanmanızı tavsiye ediyorum kendisi bu işte profesyonel olarak hizmet veriyor. Ben çalışma yaptırdım tuttu. “Tuğba Gencay”

1 Yorum : “Aşk Bağlama Yaptırdım Hayallerim Gerçek Oldu!”

  • Aniden gelişen olaylar sonucunda 4 yıllık ilişkim bitme noktasına geldi. Yıllarca verdiğim emeklere mi yanayım yoksa sevgilimden başka bir kimseyi sevemeyeceğime mi yanayım… Aklımı kurcalayan sorular ve sorunlarla mücadele ederken gözüme çarpan Medyum Aslan beyin çalışmalarından haberdar oldum. Bütün araştırmalarım sonucunda karar kıldığım medyumlar içerisinde güvenerek Aslan Hoca’ya bağlama büyüsünü yaptırdım. Kargo ile gönderdiği çalışmaları yaptım. Aslan Bey yönlendirme okumaları yaparak sevgilimin bana yönleneceğini söyledi. Çalışmayı yaptırdıktan 25 gün sonra sonuç aldım. Bu büyü neticesinde sizlere imkansız gibi gelen durumum düzeldi ve sevgilimle tekrar eski güzel günlere döndük. Mutluluğa kavuşmamı sağlayan değerli büyüğüm Medyum Aslan hocaya teşekkür ederim. Bağlama büyüsü yaptırmak isteyenlere kesinlikle tavsiye ediyorum.

Yorum Yapın

Güvenlik Sorusu *