Medyum Aslan güvenilir hizmeti ile resmi olarak sizlerin yanındadır. Aşk büyüsü ve bağlama büyüsü güvenilir medyum sizlerin yanındadır. Manevi sorunlarınızın kaynağına inerek sorunları ortadan kaldırıyorum. Büyü, vefk, tılsımlar üzerinde 26 yıldır tecrübelerim bulunmaktadır. İhtiyaç sahiplerinin tercih ettiği Aslan Hoca sizlere bir telefon kadar yakındır.

medyum
Kas
12

Bilinmesi Gerekenler

Medyumlukla alakalı bilinmesi gerekenler makalesini okuyabilirsiniz kardeşlerim.

Çok sevdiğiniz bir yakınınız vefat etti ve çok üzgünsünüz. Hayattaki bedensel varlığına o kadar alıştınız ki büyük bir boşluk hissediyorsunuz. İşte medyumu diğer insanlardan farklı kılan en önemli özellikleri çok sevdiğiniz insanların ruhlarıyla size aracılık yapmasıdır. Medyumlar insanların üzerindeki negatif enerjiyi alarak ruhsal boyutlardan aldıkları enerji ile bir araya getirerek bu negatifliği olumlu bir şeye dönüştürebilir. Bir nevi psikolog görevi de yaparak insanların rahatlamalarına yardımcı olur.

Medyumlar birinin geçmişi ve aynı zamanda da geleceği hakkında farklı boyutlardan farklı yöntemlerle bilgiler alarak size aktarım yapabilirler. Bunu yapmak için medyumun dünyavi zevklerden ve ihtiraslardan arınmış olması gerekliliği önemli bir detaydır.

Medyumların bilgi alışverişinde bulunuş şekilleri de farklı farklıdır. Bazı medyumlar  önüne koyduğu bir küre ile bunu gerçekleştirirken, bazı medyumlar kutsal kitaplar aracılığı ile bağlantı kurarlar. Bazıları tırnaklara, bazıları bir kap suya, bazıları aynalara bakarak bağlantı sağlar. Kişileri uyutarak bağlantı sağlayan medyumlarda vardır. Eşyalara dokunarak, eşyalarla temasa geçerek üst düzey bağlantıları ile eşya sahibi hakkında bilgi verebilen medyumlar da mevcuttur.

medyumlukla-alakali

Medyumluk çeşitli bakış açılarına göre de farklılıklar gösterir. Bu bakış açısında irade ve eylem farkındalığı açısından çeşitlilik gösterir.  Birincisinde medyum yapılan eylemin farkındadır ve bunların kendi gücü sayesinde gerçekleştiğini bilir. Diğerinde ise medyum trans sayesinde yaptıklarının farkında değildir ve irade dışı aktarım yapar.

Bir önceki yazımız olan Sezgi makalesini okuyabilirsiniz.

1 Yorum : “Bilinmesi Gerekenler”

Yorum Yapın

Güvenlik Sorusu *