Medyum Aslan güvenilir hizmeti ile resmi olarak sizlerin yanındadır. Aşk büyüsü ve bağlama büyüsü güvenilir medyum sizlerin yanındadır. Manevi sorunlarınızın kaynağına inerek sorunları ortadan kaldırıyorum. Büyü, vefk, tılsımlar üzerinde 26 yıldır tecrübelerim bulunmaktadır. İhtiyaç sahiplerinin tercih ettiği Aslan Hoca sizlere bir telefon kadar yakındır.

medyum
Kas
12

Büyü Uzmanı Medyum

By medyum  //  Gizli İlimler  //  Yorum Yok

Büyü uzmanı medyum sizlerin sorunlarınızı ortadan kaldıracaktır. Büyünün temel düşüncesi telkin ve iletişimdir. Bilimin ulaşamadığı boyutlara ulaşmak, normal ötesi yani paranormal olarak adlandırdığımız kavramları normalleştirmek ve iletişimi evrenselleştirmek büyü ile mümkün olabilmektedir. İnsanlar ilkçağdan bu yana bilinmezliğin kapılarını zorlamış, yaratılışın, yaşam ve ölümün sırlarını çözmek istemiş ve doğa üstü güçlere hakim olmak istemiştir. Yapılan büyü işlemlerinin tamamı etnik ve ahlaksal değer yargıları ile değerlendirildiğinde kendi içinde ikiye ayrılır. Bizim güncel hayatta tek kelime ile ifade ettiğimiz büyü, aslında ak büyü ve kara büyü olarak iki çeşitten oluşmaktadır. Ak büyü yani büyü ile uğraşan medyum kişi temiz ruhlu, iyi niyetli ve dindar biridir. Büyünün amacı şifa ve destektir. Kara büyüde ise amaç kötülüktür, zarar vermektir ve sonu ölüme varan durumlara sebep olabilir. Kara büyü ile uğraşanlar kibirli ve fırsatçıdır, Allah’a inanmakla kalmayıp her şeye kendisinin hakim olduğunu düşünür.

Medyum Aslan olarak; 26 yıllık deneyim ve tecrübelerimi, ilmi bilgi birikimlerimi Allah’ın gösterdiği İslami kurallar ışığında inançlı ve güvenilir bir medyum hocayım. Beni diğer medyum kişilerden ayıran özelliklerimin başında tamamen kendime özel yüksek etkili formüllerle çalışmamın yanı sıra, Allah yolundan şaşmamam ve devlete vergisini ödeyen, resmi ruhsatlı bir medyum olmamdır.

Bugüne kadar on binlerce kişiye uyguladığım ve her zaman başarılı çözümler sunduğum çeşitli büyüleri kişilerin ihtiyaçları doğrultusunda yapmaktayım. Bana telefon ya da internet aracılığıyla kolayca ulaşabilen, ruhsal anlamda çöküntüler yaşayan, eşleri ya da sevgilileri tarafından terk edilen, uzak durulan sorunlu kişilere uzun yıllardır şifa dağıtmaktayım. İşinin ehli, güvenilir ve doğru çalışan bir büyü uzmanı medyum arıyorsanız sizin her zaman yanınızdayım. Türkiye’nin önde gelen medyumlar ve hocaları arasında anılmam, sahip olduğum özel sezgilerim, ilmi bilgilerim sayesinde başı zora düşen insanlara yaptığım yardımlardan kaynaklanmaktadır. Büyü yapmak herkesin harcı olmadığı gibi, doğa üstü güçlerini iyi niyetle kullanabilecek olgunluk ve yüksek bilince ulaşabilmiş ender medyumlar ve hocalardan biriyim. Sahip olduğum ilmi sadece iyiliğe ve insanların hayrına kullanırım ve bu yüzden onların hayır dualarını her zaman üzerimde hissederim.

Medyum Aslan Hoca olarak yaşadığınız tüm sorunlarda size kalıcı çözümler üretebilir, sadece size özel formüllerle ruhunuzu kötü etkilerden arındırabilirim. Sevdiklerinizle huzurlu ve aşk dolu bir ömür sürmenin anahtarını sizlere engin tecrübelerim eşliğinde ben sunmaktayım.

Yorum Yapın

Güvenlik Sorusu *