medyum aslan
Kas
12

Cinler

Cinler ve medyumlar birbirlerini tamamlayan meslek erbablarıdır desek yeridir.

Dünya üzerinde sadece insanlar alemi olmadığı gibi dinimiz ve inancımız gereği meleklerin, şeytanların ve cinlerin de bizimle beraber var olduklarına inanıyoruz. Cinlerin varlığını kimse inkar edemez ve varlıklarıyla ilgili ters bir şey söyleyemez. Çünkü yukarda da bahsettiğimiz gibi inancımız gereği buna inanırız. Kutsa kitabımız Kuran-ı Kerim de de cinlerin varlığı ile ilgili birçok ayet ve sure vardır. Cinlerin bilinen iki çeşidi vardır. Bu cinlerin bazıları rahmani yani inanmış cinler iken bazıları ise inanmayan şeytani cinlerdir. Rahmani cinler Allah’ın varlığına, birliğine, Allah’ın tek olduğuna inanırlar. Şeytani cinler ise Allah’ı inkar eden ve kendilerini Allah yolundan ayıran cinleridir.  Cinler her şeyi görebilir ve duyabilir.

cinler-ve-medyumlar

İnsanların bütün hareketlerini, bütün yaşayışlarını ve hissettiklerini anlayabilirler. Cinler dünyanın bir ucundan bir diğer ucuna istedikleri zaman ve istedikleri şekilde rahatlıkla gidebilirler. Ayrıca cinler istedikleri her şekle girebilirler. İstedikleri her boyutta görünüme sahip olabilirler. Bu onların yapısı gereği gerçekleşen bir özelliktir. Normal bir insanın bir cin ile karşılaşması ve onu görmesi aklını bile kaçırmasına sebep olabilir. Ancak Allah’ın insanların gözüne indirdiği perde yüzünden insanlar cinleri göremezler. Cinlerle konuşan ve irtibata geçen kişiler istisnai kişilerdir. Cinleri sadece medyumlar ve çok güvenilir medyum hocalar görüp iletişime geçebilir. Çünkü medyum hocalar cinler alemi ile temasa geçebilen manevi gücü yüksek insanlardır.

Bir önceki yazımız olan Aslan Hoca Özellikleri makalesini okuyabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Sorusu *

Aslan Hoca

Turkiyenin her bölgesine ve şehrine uzman danışman hoca tarafından medyum hizmeti verilmektedir. En iyi ve güvenilir hoca olan Aslan Bey sizlerin yanındadır. Kendisini kanıtlanmış tek hoca efendi bir telefon kadar yakındır. Bütün manevi sorunlarınızın yanında aşk ve bağlama işlemleri yaptırmak için güvenilir yerdesiniz.

iletişim

medyum aslan