Medyum Aslan güvenilir hizmeti ile resmi olarak sizlerin yanındadır. Aşk büyüsü ve bağlama büyüsü güvenilir olarak sizlerin yanındadır. Manevi sorunlarınızın kaynağına inerek sorunları ortadan kaldırıyorum. Büyü, vefk, tılsımlar üzerinde 26 yıldır tecrübelerim bulunmaktadır. İhtiyaç sahiplerinin tercih ettiği sizlere bir telefon kadar yakındır. Bilgili ve Gizemli Hoca

medyum, medyumlar
Kas
7

Cinlerin Musallatı ve Çözümleri

Cinlerin musallatına karşı etkili çözümler üreten medyum karşınızdadır.

Ruhani varlıklardan bir tanesi olan cinler biz göremesekte kendi yaşam alanlarında varlıklarını sürdürüyor. Cinler insanlar gibi cinsel yaşama sahip olan varlıklardır ve kendi dünyalarında insanlar gibi hareket etmektedirler. İnsanlarla dialog halinde olan cinler vardır ve özellikle büyücüler bu canlılarla sürekli olarak konuşurlar. Şehir efsanesi olarak bildiğiniz cinlerin musallatı aslında gerçek olaylar silsilesidir çünkü cinler insanları rahatsız edebilir ve onlara huzursuzluk yaratabilir. Hoşlandığı ya da zarar vermek istediği insanın sürekli olarak karşısına çıkar ve gerçek hayatta onu rahat bırakmaz. Cinlerden çocuğu olan kadınların varlığından söz etmek gerekiyor çünkü bu tarz şeyler mümkün ancak inançlı biriyseniz ve İslam dinine uygun yaşıyorsanız cinlerin musallatı gibi bir durum söz konusu değildir.

cinlerin-musallati-cozumu

Cinlerin musallatı sıranda bir durum değildir ve bir hayatı sona erdirebilir ancak onlarla uğraşmazsanız ya da çok fazla ilgilenmezseniz sizi rahatsız etmezler. Cin çağırma gibi eylemler sonrasında başınıza bela olmaları muhtemeldir ve günlük hayatınızda sizleri sürekli olarak rahatsız etmenin yanı sıra öldürmeye kadar da gidebilir. Cinler genellikle nemli alanlarda yaşar ve özellikle ağaçlık alanlar onların en doğal ortamlarıdır. Köy halkı genellikle bu ruhani varlıklarla içli dışlıdır ve birçoğuna sorarsanız onları gördüklerini de söyleyeceklerdir. Allah(c.c) bu dünyanın dışında farklı dünyalar olduğunu da Kuran-ı Kerim’de belirtiyor ancak farklı dünyalara müdahale etmediğiniz takdirde zarar görmeniz mümkün değildir.

Bir önceki yazımı Büyü Nedir yazısını mutlaka okuyun.

1 Yorum : “Cinlerin Musallatı ve Çözümleri”

Yorum Yapın

Güvenlik Sorusu *

Aslan Hoca

Turkiyenin her bölgesine uzman medyum hizmeti verilmektedir. En iyi medyum Aslan sizlerin yanındadır. Kendisini kanıtlanmış tek hoca efendi bir telefon kadar yakın. Bütün manevi sorunlarınızın yanında aşk büyüsü, bağlama büyüsü yaptırmak için güvenilir yerdesiniz.

iletişim

medyum aslan