medyum aslan
Kas
11

Dil Tutulmasına Çözümler

Dil tutulmasına çözümler sunan Medyum Aslan’ın bitmek bilmeyen ilim medyum çalışmaları sizlerle.

İnsanlar bazı durumlarda çok konuşurken kekelerler yeri gelir cümle bile kuramazlar. Kimisi ise konuşurken titrer ve elinde olmayan hareketler yapar. Durum böyle olunca kişi konuşmaktan kaçınır ve zamanla içine kapanık bir birey olup çıkar. Genelimiz bu rahatsızlıkları korkudan ötürü olduğuna yorarlar. Hatta eski zamanlarda bu durumun tek sebebi korkudan çarpılma olarak bilinirdi. Ama medyumlar bu durumu aşırı sevgiden konuşamamaya yorarlar. Dil tutulmaları bir çok yerde başa gele bilir. Dil tutulması için dualar vardır. Genelde çok mutlu olunduğun da yaşandığı için bu şekilde yorumlamışlardır.

dil-tutulmasina-cozumler

Genelde insan içerisine fazla çıkmayan kişilerde dil tutulması görünmektedir. Birden insanlarla iç içe gelince veya farklı bir elektrik alması durumunda dilde tutulma görülmektedir. Tabi sadece vücut bu heyecanı dil tutulması ile dışa atmaya biliyor. Kimilerinde titreme ve istem dışı hareket yapmaya da sebep olabilmektedir. Böyle durumlarda bir medyuma uğramanız şarttır. Dil tutulmasına çözümler için dualar vardır. Dil tutulmasını giderecek sureler vardır. Bu sureleri gerek okuyarak gerek yazarak size verir. Yapmanız gereken işlemlerle ilgili talimatları verir ve belli bir süre sonra probleminizi atlatmış olursunuz. Bu tarz vakalara bir çok örnek göstermek mümkündür. Daha önce olumlu sonuçlar alınan medyumlar ile iş yapmanızı öneririz. Kısa bir sürede zahmetsiz bir şekilde tedavinizi olmuş olursunuz. Medyumlar bu tarz sorunlar da kesin çözüm olacaklardır.

Bir önceki yazımız olan Nazar Değmesinden Sakının makalesini okuyunuz.

1 Yorum : “Dil Tutulmasına Çözümler”

Yorum Yapın

Güvenlik Sorusu *

Aslan Hoca

Turkiyenin her bölgesine ve şehrine uzman danışman hoca tarafından medyum hizmeti verilmektedir. En iyi ve güvenilir hoca olan Aslan Bey sizlerin yanındadır. Kendisini kanıtlanmış tek hoca efendi bir telefon kadar yakındır. Bütün manevi sorunlarınızın yanında aşk ve bağlama işlemleri yaptırmak için güvenilir yerdesiniz.

iletişim

medyum aslan