Medyum Aslan güvenilir hizmeti ile resmi olarak sizlerin yanındadır. Aşk büyüsü ve bağlama büyüsü güvenilir olarak sizlerin yanındadır. Manevi sorunlarınızın kaynağına inerek sorunları ortadan kaldırıyorum. Büyü, vefk, tılsımlar üzerinde 26 yıldır tecrübelerim bulunmaktadır. İhtiyaç sahiplerinin tercih ettiği sizlere bir telefon kadar yakındır. Bilgili ve Gizemli Hoca

medyum, medyumlar
Kas
13

Dua Okumanın İnsanlara Verdiği Faydaları

By medyum  //  Şifalı Dualar  //  1 Yorum

Şifalı dualar okumanın insanlara verdiği faydaları saymakla bitmez. En önemlisi dua okumak huzur verir.

Hangi dinden, hangi ırktan, hangi milletten ve hangi topluluktan olduğunuz kesinlikle fark etmez. Dua okumak her bünyede aynı reaksiyonlara sebep olmaktadır. Dua okumak insanın içini ciddi anlamda ferahlandıran bir durumdur diyebiliriz.

Bildiğiniz üzere dua sadece Müslümanlıkta olan bir şey değildir, diğer bütün dinlerde ve hatta hiçbir dine ait olmayan insanların da dua etme durumu mevcuttur. Allah olmaz Tanrı olur, Tanrı olmaz başka bir put olur fakat bir insan her şekilde kendisinden büyük bir şeye inanma ihtiyacı duyar ve bu ihtiyacın sonucunda da ona sığınmak ister. Sığınma ihtiyacını giderdikten sonra ise ona şükranlarını sunma ve ardından da dua etme kısmı mevcuttur.

sifali-dua-okumak

Dua ait olduğu dinin veyahut ait olmadığı dinin ritüellerine göre yapılabilmektedir ve her insanın içini rahatlatan bir durum haline gelir. Dua eğer gerçekten içten geliyorsa ve Allah’a sığınarak bu duayı ediyorsanız, gerçekten ona şükranlarınızı sunuyorsanız geri çevrilmeyeceğini bildiğiniz için ister istemez iç dünyanızda daha huzurlu bir insan haline dönüşürsünüz. Bu dönüşüm sonrasında ise gerçekten iyi şeyler yapmaya başlarsınız. Dua insanı en baştan itibaren düzelten bir sürecin başlangıcıdır aslında. Dua ile birlikte diğer hareket ve tavırlarınıza da dikkat edersiniz ve bununla birlikte gerçekten istikrarlı bir yaşamınız olur. Dua dinin gerekliliğinden değildir fakat her insanın dua etmeye ihtiyacı vardır çünkü her insanın sığınacağı kendisinden büyük bir şey vardır.

Bir önceki yazımız olan Güvenilir Hocalar Bulmak makalesini okuyabilirsiniz.

1 Yorum : “Dua Okumanın İnsanlara Verdiği Faydaları”

Yorum Yapın

Güvenlik Sorusu *

Aslan Hoca

Turkiyenin her bölgesine uzman medyum hizmeti verilmektedir. En iyi medyum Aslan sizlerin yanındadır. Kendisini kanıtlanmış tek hoca efendi bir telefon kadar yakın. Bütün manevi sorunlarınızın yanında aşk büyüsü, bağlama büyüsü yaptırmak için güvenilir yerdesiniz.

iletişim

medyum aslan