Medyum Aslan güvenilir hizmeti ile resmi olarak sizlerin yanındadır. Aşk büyüsü ve bağlama büyüsü güvenilir medyum sizlerin yanındadır. Manevi sorunlarınızın kaynağına inerek sorunları ortadan kaldırıyorum. Büyü, vefk, tılsımlar üzerinde 26 yıldır tecrübelerim bulunmaktadır. İhtiyaç sahiplerinin tercih ettiği Aslan Hoca sizlere bir telefon kadar yakındır.

medyum, medyumlar
Nis
11

Etkili Tahta Kaşık Büyüleri

By medyum  //  Ayırma Büyüsü  //  3 Yorum

Bağlama büyüsü veya ayırma büyüsü çalışmalarında kullanılan tahta kaşık büyüleri Türkiye’de sadece Medyum Aslan tarafından yapılmaktadır.

Medyum Aslan hocaya en çok müracaat edilen sorunların başında sevgilisinden ayrılanlar, evli çiftler arasına giren soğukluklar veya ayırma büyüsü yaptırmak isteyenler gelmektedir. Çok eski zamanlardan beri tahta kaşıklarla yapılan büyü çalışmaları mevcuttur. Her kendisini medyum zanneden bu tahta kaşık büyüsü çalışmalarını yapamaz. Tahta kaşık büyüsü çalışması tahta kaşıklarla yapılan ve çok etkili sonuçlar alınan büyü çeşitlerindendir. Türkiye’de resmi ruhsatlı medyum Aslan Hoca tarafından yapılan tahta kaşık büyüsü çalışması iki aşamalıdır. Birinci aşaması ayrılanların birleşmesi için yapılan bağlama büyüsü çalışmasında kullanılır. İkinci aşaması ise iki sevgilinin arasını açıp sevgilileri birbirinden ayırmak için yapılır. Tahta kaşıkla ayırma büyüsü yapılır. Özellikle ayrılan sevgililerin bana ulaşarak tahta kaşık büyüsü yaptırdığı ve kısa zaman sonra tekrar birleştiklerini internet sitelerimde yazan veya medyum aslan hoca hakkında yorumlar sayfalarındaki yorumlar vasıtasıyla öğrenebilirsiniz. Bu konularda uzman olan Aslan Hoca sizlerin en etkili şekilde tahta kaşık büyüsü ile istediğinize kavuşmanıza yardımcı olacaktır.

medyum-tahta-kasik

Tahta kaşık büyüsü medyum hocalar tarafından pek fazla bilinmez çünkü Türkiye de ve dünya da resmi ruhsatlı medyum sayısı bir elin parmaklarını geçmez. Herkes tahta kaşık büyüsü çalışmasını yapamaz. Ayrılan sevgilileri birleştirmek ve sevgilileri bağlamak için yapılan tahta kaşık büyüsü formülünde tahta kaşıklar üzerine özel saatler de yazılan tılsımlar sonucunda tahta kaşıklar yüz yüze getirilerek birbirine sıkıca bağlanır veya yapıştırılır. Buradaki amaç arasında soğukluk bulunan kişilerin birbirlerini sım sıkı şekilde sevip bağlanması içindir. Bir diğer medyum çalışmalarından olan ayırma büyüsünde de tahta kaşıklar kullanılır. Yine özel saatlerinde tahta kaşıkların üzerine yazılan tılsımlardan sonra bu kez tahta kaşıklar sırt sırta gelecek şekilde sıkıca bağlanır veya yapıştırılır. Bu sırt sırta bağlanan kaşıklardaki amaç ise o iki sevgilinin birbirine sırtını çevirmesi arasına soğukluk girip ayrılmaları içindir. Çok etkili tahta kaşık büyüleri yaptırmak için hizmetinizdeyim kardeşlerim. Dediğim gibi tahta kaşık büyüsü hem ayırma büyüsü uygulamalarında hem de bağlama büyüsü çalışmalarında kullanılan ve çok etkili sonuçlar veren büyü çalışmalarının başında gelmektedir.

medyum-kasik-buyusu

Tahta kaşık büyüsü hazırlandıktan sonra yine tahta kaşık büyüsünü hangi amaçla yapan medyum hoca tarafından bir not kağıdına nasıl kullanılacağı hakkında bir not yazılır ve bu tahta kaşık büyülerini yaptıran kişiye güvenilir şekilde teslim edilir. Tahta kaşık büyüsü bağlama büyüsü işlemlerinde ve ayırma büyüsü çalışmalarında kullanıldığı zaman kaşıklar erkek ya da kadın mezarlarına gömülmektedir. Çalışma bittikten sonra kısa zaman içerisinde sonuçları açığa çıkmaktadır. Her çalışma kişiye özel yapılmaktadır. Medyum Aslan hoca sizlerin bir telefon kadar yakınınız da bulunmaktadır kardeşlerim arayın görüşelim.

Bir önceki yazımız olan Ceviz ile Yapılan Bağlama Büyüsü makalesini okuyarak Medyum Aslan hocanın sevgilileri birleştirmek için yaptığı cevizle bağlama büyüsü işlemi hakkında detaylı bilgiler bulabilirsiniz.

3 Yorum : “Etkili Tahta Kaşık Büyüleri”

  • […] önceki yazımız olan Etkili Tahta Kaşık Büyüleri sayfasını ziyaret ederek tahta kaşık büyüsü hakkında en geniş bilgilere […]

  • […] olmayan etkiye sahip kuvvetli bir büyüdür. Sevgilinizin sizin sözünüzü dinlemesi için etkili tahta kaşık büyüleri yaptırarak bu amacınıza ulaşabilirsiniz. Etkili tahta kaşık büyüleri adından […]

  • Slm ben eşimden ayrılalı yaklaşık 5 yıl oldu ama adam ısrarla peşimi bırakmıyor ve ben kesinlikle istemiyorum benden soğumasını ve beni bırakmasını istiyorum ortada bir de çocuğumuz var çocuğuyla ilgilensin ama beni unutsun istiyorum kaşık büyüsü bunda etkili olabilir mi ne yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim.

Yorum Yapın

Güvenlik Sorusu *