Medyum Aslan güvenilir hizmeti ile resmi olarak sizlerin yanındadır. Aşk büyüsü ve bağlama büyüsü güvenilir olarak sizlerin yanındadır. Manevi sorunlarınızın kaynağına inerek sorunları ortadan kaldırıyorum. Büyü, vefk, tılsımlar üzerinde 26 yıldır tecrübelerim bulunmaktadır. İhtiyaç sahiplerinin tercih ettiği sizlere bir telefon kadar yakındır. Bilgili ve Gizemli Hoca

medyum, medyumlar
Kas
7

Havas ilminin İçeriği

By medyum  //  Gizli İlimler  //  1 Yorum

Havas ilmi üstadı Medyum Aslan hoca sizlerin her türlü havas ilmi çalışmaları kapsamında yanınızdadır.

Ruhani kapıları aralayan ve bu gizemli dünyaya sizleri de ortak eden bir ilim olarak karşımıza çıkan havas ilmi daha çok alimler, medyumlar ve imamlar tarafından takip edilmektedir. Son yıllarda bu ilme olan ilgi de artmıştır ve havas ilmi ile birlikte medyumların takipçileri de artmıştır. Bu ilmi profesyonel bir şekilde okuyan ve takip eden özel isimler arasında medyumlar yer alıyor ancak ülkemizde her sektörde ve her alanda olduğu gibi bu ilim de kötü niyetli kişiler tarafından kullanılmaya başlanmıştır. Havas ilmi yalnızca büyüyü içermez ve İslam dini hakkında da detaylı bilgiler sunar. Havas ilmine sahip olacak medyum dini bütün kişiler olmalıdır ve yaşantısını da İslam dinine göre düzenlemelidir. Bu son cümlemiz ile bağlantılı olarak büyünün çok büyük günah olduğunu bildiği halde büyü yapan insana ne kadar güvenebilirsiniz?

havas-ilmi-medyum

Havas ilmine tam anlamıyla hakim olan kişilerden böyle bir hizmet bekleyemezsiniz. Havas ilmi ve medyum başlıkları genellikle bir bütün olarak karşımıza çıkıyor ve bu bütünü bozmak da anlamsız olacaktır. Havas ilmi insanlara İslam dini hakkında daha detaylı bilgiler veriyor ancak ruhlar alemi ile de onları baş başa bırakıyor. Bu ilme tam hakim olmayan kişiler büyük hatalar yapabilir ve yanlış yapılacak en ufak şey hayatların sona ermesine de neden olabilir, bu yüzden birçok medyum büyü yapma konusunda sizlere yardımcı olmaz ve büyünün kötülüğünden bahseder.

Bir önceki yazımız Gizli İlimler Hakkında makalemizi okuyabilirsiniz.

1 Yorum : “Havas ilminin İçeriği”

Yorum Yapın

Güvenlik Sorusu *

Aslan Hoca

Turkiyenin her bölgesine uzman medyum hizmeti verilmektedir. En iyi medyum Aslan sizlerin yanındadır. Kendisini kanıtlanmış tek hoca efendi bir telefon kadar yakın. Bütün manevi sorunlarınızın yanında aşk büyüsü, bağlama büyüsü yaptırmak için güvenilir yerdesiniz.

iletişim

medyum aslan