Medyum Aslan güvenilir hizmeti ile resmi olarak sizlerin yanındadır. Aşk büyüsü ve bağlama büyüsü güvenilir medyum sizlerin yanındadır. Manevi sorunlarınızın kaynağına inerek sorunları ortadan kaldırıyorum. Büyü, vefk, tılsımlar üzerinde 26 yıldır tecrübelerim bulunmaktadır. İhtiyaç sahiplerinin tercih ettiği Aslan Hoca sizlere bir telefon kadar yakındır.

medyum
Kas
8

Hoca Efendilerin Özellikleri

By medyum  //  Medyum  //  1 Yorum

Medyumların özellikleri arasında gizli ilimler üstadı olması en önemli etkendir.

Medyumlar normal insanlara göre olaylara daha detaycı yaklaşan kişilerdir. Bizler olaylara yüzeysel yaklaşım gerçekleştiririz. Medyumlar ise 6.hisleri ve sezgilerini olaya daha yakın tutarlar. Böylelile olayların derinlerine sızıp çözüm üreten ip uçları bulurlar ve karşısında ki kişiyi bilinçlendirir. Günümüzde medyumlarla ilgili ön yargıyla çok sık karşılaşılmaktadır. Medyum denilince insanların aklına il gelen sahtekar falcılar oluyor. Fakat medyumlar ile falcıları  ayırıcı bir çok nokta vardır. Medyumculuk tarihimizden bu yana yasaklanmadan yapılan bir yorum şeklidir. Dinimizde de medyumculuğa falcılar gibi her hangi bir yasak getirilmemiştir. Medyumları falcılardan ayıran en önemli özelliklerden biri de falcılar gibi kartlara, cam kürelere v.b. cisimlere bağımlı olarak yorum yapmamalarıdır.

medyumlarin-ozellikleri

 

Medyumların özellikleri ve bilgileri dahilinde gizli ilimler üstadı olmaları gerekmektedir. Gizli ilimler üstadı olmayan medyum hocalardan kimseye fayda gelmediği gibi her işlemleriniz de maalesef yarı başlı kalır. Gizli ilimler üstadı Medyum Aslan sizlere her türlü sorunların çözüm reçetesini sunmaktadır. Tamamen fiziksel olarak görünmeyip enerjisinden yararlanılabilen varlıklar tarafından destek alarak hizmet vermektedirler. Bunun yanı sıra doğada ve insan vücudundaki enerjiden faydalanarak tedavi uyguladıkları da söylenmektedir. Hatta insan vücudunda ki enerji tedavilerde büyük rol oynamaktadır. Bu enerji noktasına sadece 6. his ve sezgileri ile gerçek medyumlar hakim olabilmektedir. Normal anlamda böyle bir enerji noktasının tespit edilebilmesi gibi bir durum söz konusu olamaz. Fakat medyumlar bu enerji döngüsünün insan vücudunda ki haritasını bile çıkarmışlardır. Bunun dışında birde doğadan ve doğadaki nesnelerden alınan enerji ile yapılan tedaviler var. Ruhsal tedavilerin dışında bitkisel tedavilerde önerebilmekteler. Belli bitkiler veya otlar ile karıştırırlar, macunlar yapılıp da hastalara verilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Nazardan Korunma Yolları makalesini okuyabilirsiniz.

1 Yorum : “Hoca Efendilerin Özellikleri”

Yorum Yapın

Güvenlik Sorusu *