Medyum Aslan güvenilir hizmeti ile resmi olarak sizlerin yanındadır. Aşk büyüsü ve bağlama büyüsü güvenilir medyum sizlerin yanındadır. Manevi sorunlarınızın kaynağına inerek sorunları ortadan kaldırıyorum. Büyü, vefk, tılsımlar üzerinde 26 yıldır tecrübelerim bulunmaktadır. İhtiyaç sahiplerinin tercih ettiği Aslan Hoca sizlere bir telefon kadar yakındır.

medyum
Kas
12

Hoca

By medyum  //  Medyum  //  1 Yorum

Medyum hoca her türlü sezgisel ve ruhsal çalışmaları yapanlara denir.

Latince kökenli olan medyum kelimesi aslında dilimiz Türkçeye Fransızcadan geçmiş bir kelimedir.  Asıl manasıyla ‘ortada duran ‘ veya ‘arada bulunan ‘ anlamına gelir. Günümüzdeki dil anlayışına göre ise medyum kelimesi normalüstü yetenekleri olan insanları aklımıza getirmektedir. Medyum hoca ruhsal ve bedensiz varlıklarla iletişime geçen kişidir. Bir başka deyişle bedenini dünyada bırakmış, dünyadaki bedenini terk etmiş ruhlarla irtibata geçen insanlar medyum olarak adlandırılır. Öbür dünya ile iletişime geçebilen telepatik gücü yüksek kişileridir. Normal bir insanın beş duyusuyla algılayabildikleri durumlardan çok daha yüksek durumları kolayca algılayabilen kişilerdir. Medyumların kullandıkları yöntem ise transa geçme yöntemidir. Bu yöntemle medyum beyin gücünü yüksek düzeyde kullanarak karşısındaki nesnenin ya da insanın gizemli yönlerine ulaşmaya çalışır.

medyum-hoca-nedir

Medyum hoca ve medyumlar Altıncı hislerini yüksek oranda kullanabilirler. Bunu yaparken doğal yeteneği ile sözel olmayan bir iletişim şekli kullanırlar. Bu doğal sezgisel yeteneği ile gelecekteki olası olayları hesaplayabilir ve yüksek tahminlerde bulunabilir. Medyum bilimsel araştırmalara katılıp birçok araştırmada kendini ispatlamış kişilerdir. Bazıları kendini çok açmak istemese de bilimsel araştırmalara katkıları tartışılmazdır. Dünyaca tanınmış isimleri arasında bulunduran medyum topluluklarında genel geçerlik yüksek düzeydedir. Sevdiklerini kaybetmiş ve onlarla iletişim kurmak isteyen insanlar medyumların kapısında kendilerini bulmaktadır. Medyumluk insanlar üzerinde var olan enerjiyi hissederek kişinin yaşama olasılığı yüksek olayları hissederek kişiye aktarırlar. Medyum mistik güçlerden aldığı cevaplarla bunları gerçekleştirir.

Bir önceki yazımız olan En iyi Medyum makalesini okuyabilirsiniz.

1 Yorum : “Hoca”

Yorum Yapın

Güvenlik Sorusu *