Medyum Aslan güvenilir hizmeti ile resmi olarak sizlerin yanındadır. Aşk büyüsü ve bağlama büyüsü güvenilir olarak sizlerin yanındadır. Manevi sorunlarınızın kaynağına inerek sorunları ortadan kaldırıyorum. Büyü, vefk, tılsımlar üzerinde 26 yıldır tecrübelerim bulunmaktadır. İhtiyaç sahiplerinin tercih ettiği sizlere bir telefon kadar yakındır. Bilgili ve Gizemli Hoca

medyum, medyumlar
Kas
12

Hocalar Nasıl Bilgi Verir?

By medyum  //  Medyum  //  1 Yorum

Medyumlar hem hisleriyle hem de yaptığı medyum bakımlar sayesinde bilgi verirler.

Medyumlar yola hisleriyle çıkarlar. Çünkü medyumlar hisseleriyle yaşayan doğuştan yetenekli insanlarıdır. Üzerinde bulunduğu konuya yoğunlaşması ile birlikte sanki içinden bir takım gizli güçler onlara konuyla ilgili her türlü detayı anlatırlar. Üzerinde yoğunlaştığı konu ile ilgili aldığı bilgiye kendi tecrübesini de katar ve bir yorumlama yapar. Bu aktarımlar sırasında medyum hocanın karşısındaki kişinin olaya inanış şekli, medyuma gönderdiği enerji ve konuya olan konsantrasyonu çok önemlidir.

Yine bazı doğuştan yetenekli medyumlar kalp gözü ile karşısındakine konu ile ilgili aktarım yapabilirler. Kalpten gelen hissiyat kişinin konularının yorumlanması üzerinde çok önemli bir detaydır.

Farklı olarak medyumların kullandığı bir diğer aktarım şekli ise kulağına gelen sesler ile yapmış olduğu aktarım şeklidir. Burada medyum temasa geçtiği ruhani güçlerin kulağına fısıldadığı bilgileri yine doğuştan gelen yetenekleri ile yorumlayarak aktarım yapar. Bazı medyumlar sesleri daha iyi duymak için çeşitli yöntemler kullanabilirler.

medyum-nasil-bilgi-verir

Medyumların aktarılan bilgileri sanki bir televizyon ekranından izleyip size aktardığını düşündürdüklerini daha önce söylemiştik. Kendi tırnağına bakarak yorum yapan medyum ise hayal ettiğiniz televizyon ekranını burada tırnaklarına taşırlar. Tırnağa bakarak gördükleri konular hakkında çeşitli yorumlar yaparlar.

Bir medyum hangi tür aktarım yöntemini kullanırsa kullansın size konuyla ilgili detayları üstün yetenekleri ile bir şekilde aktarırlar. İster materyal kullansın ister kullanmasın bu ayrıntı tamamen medyumun insiyatifine kalmış bir detaydır.

Bir önceki yazımız olan Aslan Hoca Detayları makalesini okuyabilirsiniz.

1 Yorum : “Hocalar Nasıl Bilgi Verir?”

Yorum Yapın

Güvenlik Sorusu *

Aslan Hoca

Turkiyenin her bölgesine uzman medyum hizmeti verilmektedir. En iyi medyum Aslan sizlerin yanındadır. Kendisini kanıtlanmış tek hoca efendi bir telefon kadar yakın. Bütün manevi sorunlarınızın yanında aşk büyüsü, bağlama büyüsü yaptırmak için güvenilir yerdesiniz.

iletişim

medyum aslan