medyum aslan
Kas
8

Hocalar ve Cinler Arasında ki Bağ

Medyumlar ve cinler arasında ruhani bir bağ bulunmaktadır. Medyum cinleri kullanır.

Medyum bir konuya yaklaşım da 6. his ve derin sezgi kullanırlar. Tabi insanların geçmişte yaşananları haber alması gibi bir durum yine de mümkün değildir. Medyumlar bir problemi çözerken mutlaka cinler tarafından destek almaktadırlar. Onların enerjisi olmadan geçmişten haber vermeleri mümkün değildir. Örneğin ortada kayıp bir eşya problemi var ise bunu cinler bulma imkanları vardır. Çünkü onların yapısı bizden çok farklıdır. Uzun ömürlüdürler ve bizlerden kat kat daha hızlı hareket ederler. Biz onları göremezken onlar bizleri görebilirler. Geçmişimize inebilir ve kayıp eşyaları da böylelikle bulabilirler. Hatta geçmişinize ait tüm olayları en ince ayrıntısına kadar aktarabilirler. Medyumlar da bu enerjisi yüksek varlıklar ile iletişime geçerek bizlere yardımcı olurlar. Cinlerle irtibata geçmek beş duyu organımız ile yapabileceğimiz bir şey değildir. Bunun ötesine geçebilmemiz lazım. Bu da 6. hissimizin kuvvetli olmasını gerektirecektir. Gerçek bir medyum olabilmek için bu altın kuraldır.

medyumlar-ve-cinler

 

Medyumlar 6. hislerini çok iyi kullanan insanlardır. Sezgileri ve 6. hislerini bütünleyip bizlerin göremediklerimizi görebiliyorlar. Tabi cinler den alınan enerji kadar doğadan alınan enerjinin de tedaviler de büyük rol oynadığı söylenmektedir. Doğanın enerjisinden, taşlardan ve bitkilerden enerji alarak da yorum yapar medyumlar. Aslında bu yetenek tüm insanların içerisinde vardır. Fakat bunu törpülemek gerekir. Kendiliğinden gelişen bir yetenek değildir. Her konuda olduğu gibi insanın bu konuda da kendisini ilerletmesi gerekir. 

Bir önceki yazımız olan Hoca Efendilerin Özellikleri isimli makalemizi okuyunuz.

1 Yorum : “Hocalar ve Cinler Arasında ki Bağ”

Yorum Yapın

Güvenlik Sorusu *

Aslan Hoca

Turkiyenin her bölgesine ve şehrine uzman danışman hoca tarafından medyum hizmeti verilmektedir. En iyi ve güvenilir hoca olan Aslan Bey sizlerin yanındadır. Kendisini kanıtlanmış tek hoca efendi bir telefon kadar yakındır. Bütün manevi sorunlarınızın yanında aşk ve bağlama işlemleri yaptırmak için güvenilir yerdesiniz.

iletişim

medyum aslan