Medyum Aslan güvenilir hizmeti ile resmi olarak sizlerin yanındadır. Aşk büyüsü ve bağlama büyüsü güvenilir medyum sizlerin yanındadır. Manevi sorunlarınızın kaynağına inerek sorunları ortadan kaldırıyorum. Büyü, vefk, tılsımlar üzerinde 26 yıldır tecrübelerim bulunmaktadır. İhtiyaç sahiplerinin tercih ettiği Aslan Hoca sizlere bir telefon kadar yakındır.

medyum
Kas
12

İlim Uzmanı Nasıl Anlaşılır?

By medyum  //  Medyum  //  1 Yorum

Gerçek medyum bulabilmek için aşağıdaki makaleyi dikkatlice okuyup bilgi sahibi olabilirsiniz.

Medyumluğun doğuştan gelen bir yetenek olduğu herkes tarafından kabul edilmesi gereken bir gerçektir. Günümüzde her şeyin sahtesi olduğu gibi medyumluk yapan insanların da sahte işlere yöneldikleri görülmüştür. Burada sahte medyumluk yapan insanların amaçları karşısına gelen kişileri kandırarak onlardan çıkar sağlamaktan başka bir şey olmadığı gayet açıktır.

Gerçek medyum akıl ve sezgiyle anlaşılır. Bir insan gerçek bir medyumsa diğer insanlarla arasında bariz görülebilir bir fark olacaktır. Bunu medyumun sezgilerinden yaptığı işlerdeki başarısından ve müşterilerine verdiği memnuniyetlerden anlayabiliriz. Takma isimlerle gerçek kimliğini gizleyen insanlar gerçek bir medyum olamaz. Medyum olan insanların her şeyi açık ve net ortadadır. Kimliğimde ki ismi ile size bildirdiği isim aynı olmalıdır. Gerçek bir medyum sahte isimler veya kendine uygun gördüğü lakaplar kullanamaz.

gercek-medyumlar

Bir diğer dikkat edilmesi gereken nokta ise medyum olduğunu iddia eden kişinin dini bilgilerinin ne ölçüde olduğudur. Dini bilgileri zayıf olan insanlar medyum olamazlar. Medyum tercihinizde dikkat edilmesi gereken bu işin bir ego tatmini ile yapılmadığından emin olunmasıdır. Medyum olmak isteyen binlerce insan bunu sadece maddesel nedenlerle yapmaktadır. Medyumluk ego tatmini veya maddesel nedenlerle değil insanlara yardımcı olma arzusu ile yapılırsa gerçek amacına ulaşır. İşinde büyük başarılara ulaşmış, medyumluk ilminde uzmanlaşmış, enerjisi yüksek insan gerçek medyumdur. Medyum bu uzmanlığını hayırlı işlerde kullanıp sizi kötü etkilerden kurtarmaya faydalı olabiliyorsa doğru kişidir.

Bir önceki yazımız olan Bilinmesi Gerekenler makalesini okuyabilirsiniz.

 

1 Yorum : “İlim Uzmanı Nasıl Anlaşılır?”

Yorum Yapın

Güvenlik Sorusu *