Medyum Aslan güvenilir hizmeti ile resmi olarak sizlerin yanındadır. Aşk büyüsü ve bağlama büyüsü güvenilir olarak sizlerin yanındadır. Manevi sorunlarınızın kaynağına inerek sorunları ortadan kaldırıyorum. Büyü, vefk, tılsımlar üzerinde 26 yıldır tecrübelerim bulunmaktadır. İhtiyaç sahiplerinin tercih ettiği sizlere bir telefon kadar yakındır. Bilgili ve Gizemli Hoca

medyum, medyumlar
Kas
6

Kara Büyülerden Sabun Büyüsü

By medyum  //  Büyü  //  1 Yorum

Sabun büyüsü kara büyü çalışmaları içerisinde yer alan etkili sonuçlar doğuran bir büyü çeşitidir.

Sabun büyüsü bir kara büyü işlemi olarak dikkat çekiyor ve çok etkilidir. Düşmanlık insanlar arasındaki en kötü hallerden birisi olmaktadır. Yapılan bir yanlış, olumsuz bir hareket nedeniyle iki insan birbirinden nefret edebilmektedir. Bununla birlikte bazı insanların karakterinde var olan çekememezlik ve hasetlik gibi huylar da büyük düşmanlıklara neden olmaktadır. Bu yapıdaki kişiler de düşmanlarına acı çektirmek için çeşitli şeyler yapmaktadır. Sabun büyüsü de bunlardan bir tanesi olmaktadır. Bu büyüye maruz kalan kişiler yaşadıkları süre boyunca çok zor şeylere maruz kalmaktadır. Sabun büyüsü yapılan kişinin sabunun eridiği süre boyunca o sabunla birlikte eriyip tükenmesi, hastalıktan acı çekmesi şeklinde şeylere maruz kalması gibi bir durum olmaktadır. Bu tür bir büyü için birçok kötü niyetli medyum bulunmaktadır. Ancak bununla birlikte bu büyüden kurtulmak isteyenler için de yardım edecek medyumlar da bulunmaktadır.

Bir önceki makalem olan Uzaklaştırma Büyüsü yazısını okuyabilirsiniz.

1 Yorum : “Kara Büyülerden Sabun Büyüsü”

Yorum Yapın

Güvenlik Sorusu *

Aslan Hoca

Turkiyenin her bölgesine uzman medyum hizmeti verilmektedir. En iyi medyum Aslan sizlerin yanındadır. Kendisini kanıtlanmış tek hoca efendi bir telefon kadar yakın. Bütün manevi sorunlarınızın yanında aşk büyüsü, bağlama büyüsü yaptırmak için güvenilir yerdesiniz.

iletişim

medyum aslan