Medyum Aslan güvenilir hizmeti ile resmi olarak sizlerin yanındadır. Aşk büyüsü ve bağlama büyüsü güvenilir medyum sizlerin yanındadır. Manevi sorunlarınızın kaynağına inerek sorunları ortadan kaldırıyorum. Büyü, vefk, tılsımlar üzerinde 26 yıldır tecrübelerim bulunmaktadır. İhtiyaç sahiplerinin tercih ettiği Aslan Hoca sizlere bir telefon kadar yakındır.

medyum
Oca
16

Kilit Büyüsü

By medyum  //  Büyü  //  1 Yorum

Kilit büyüsü yaptırarak ayrılan sevgilinizin kalbini size karşı aşkla kilitlenmesini sağlayarak onu kendinize bağlayın.

Kilit büyüsü ayrılan sevgilinin gönlünü, kalbini aşkla kilitleyip geri getirmek için kullanılan çok etkili bir bağlama büyüsüdür. Kilit büyüsü ağız dil bağlama büyülerinin de vazgeçilmez çalışmaları arasında yer almaktadır. 26 yıllık tecrübesi ile insanlara yardım eden güvenilir Medyum Aslan bağlama büyüsü yaparak ayrılanları birleştirdiğini beyan ediyor. Bağlama büyüsü çalışmalarının içerisine bal mumu yapıştırılarak eklenen kilit büyüsü ile çalışmanın daha da etkili olmasını sağlamaktadır. Bal mumlu kilit büyüsü üzerine yapılan tılsımlı okumalar sayesinde ayrılan kişinin kalbinin aşkla kilitlenmesi mümkün olabilmektedir. Yapılan kilit büyüsü Medyum Aslan tarafından özenle hazırlanarak size teslim edilmektedir. Kilit büyüsü duruma göre üç şekilde kullanılmaktadır. Kilit büyüsü yapıldıktan sonra; kilit kızgın ateşe atılarak yakılmalı yada kör bir kuyuya atılmalı veya erkek-kadın mezarından birisine gömülmelidir. Kilit büyüsü yapıldıktan sonra ayrılan sevgilinin kalbi size karşı aşkla ve sevgiyle bağlanarak tekrar geri dönmesi sağlanmaktadır. Ayrılan sevgilinin kalbi adeta sizin sevginize ve aşkınıza karşı kilitlenmektedir. Sizi terk eden sevgiliniz büyük bir aşkla kalbi, gönlü size karşı kilitlenmiş bir şekilde geri döner. Havas ilmi üstadı Medyum Aslan güvenilir çalışmalar yaparak aşk ve gönül işlerini halletmektedir. Siz de güvenilir medyum arayıp da kilit büyüsü yaptırmak istiyorsanız hemen iletişim kurun.

kilit büyüsü

kilit büyüsü

Kilit Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kilit büyüsü için bir adet kilit ve bal mumuna ihtiyaç vardır. Kilit üzerine güvenilir medyum tarafından okumalar yapılmalıdır. Medyum hocanın yaptığı bu okumalar sonucunda anahtarın gireceği deliğin etrafı bal mumu ile ısıtılarak sarılır. Yani bal mumu kilidin altını kaplayacak şekilde yapıştırılır. Bu işlemler bittikten sonra hazırlanan diğer bağlama büyüsü çalışmalarının içerisine kilit büyüsü dahil edilir ve bağlama büyüsünü yaptıran kişiye teslim edilir. Kilit büyüsünü teslim alan kişi üzerinde yazdığı şekilde çalışmaları usulüne göre uygular. Çalışmalar yapılıp bittikten sonra ayrılan veya terk eden sevgilinin büyük bir aşkla sevgisi ayrıldığı kişiye karşı adeta kilitlenip kısa zaman sonra geri dönmesi sağlanır. Sevgilinizin geri dönmesini istiyorsanız etkili olabilecek bağlama büyüsü çalışmaları hazırlayan Medyum Aslan hoca ile görüşün sorunlarınızdan tamamen kurtulun.

Bir önceki yazımız olan Aslan Hoca Vefkleri hakkında makalemizi okuyarak kilit büyüsü üstadı Medyum Aslan’ın yaptığı el yazması vefklere göz atabilirsiniz.

1 Yorum : “Kilit Büyüsü”

Yorum Yapın

Güvenlik Sorusu *