Medyum Aslan güvenilir hizmeti ile resmi olarak sizlerin yanındadır. Aşk büyüsü ve bağlama büyüsü güvenilir medyum sizlerin yanındadır. Manevi sorunlarınızın kaynağına inerek sorunları ortadan kaldırıyorum. Büyü, vefk, tılsımlar üzerinde 26 yıldır tecrübelerim bulunmaktadır. İhtiyaç sahiplerinin tercih ettiği Aslan Hoca sizlere bir telefon kadar yakındır.

medyum, medyumlar
Eyl
5

Kurdele Büyüsü

By medyum  //  Büyü  //  1 Yorum

Kurdele büyüsü olarak bilinen aslında yeşil, kırmızı veya siyah kurdelelerin üzerine yazılan celbi tılsım ayetlerinin sevgilinizin kalbine ve düşüncesine girmenizi sağlayan kuvvetli bir sevgi çekme işlemidir. Medyum Aslan binlerce çalışma içerisinden ebcedi kebir değerine göre hazırladığı bu tılsımlı ayetleri kurdelelerin üzerine yazarak sevgilinizin kalbinden bir an olsun çıkmamanızı sağlıyor. Çok uzun zamanlardan beri yapılan “kurdele büyüsü” hoca efendiniz sayesinde kişiye özel olarak hazırlanan aşk bağlama çalışmanızın hızlandırılmasını sağlamaktadır. Renkli kurdelelerin üzerine yazılan tılsım ayetleri sevgilinizin beyin dalgalarına sinyal göndererek bir an olsun düşüncelerinden sizin adınızın çıkmamasını sağlamaktadır. Gözlerinin bir yere takıldığı anda sevgilinizi sizi düşünür aklına ve gözlerinin önüne sizin portreniz adeta gelir dikilir karşısına… Ciddi anlamda yapılan tılsım ayetleri yazılan kurdele büyüleri sevgi çekiminin çok hızlı bir şekilde akışa geçmesini sağlamaktadır. Hasret çeken sevgililerin kavuşması noktasında yaptığım çalışmalarda resmi ruhsatlı medyum hizmeti sunmaktayım.

Medyum Aslan hocanızın yaptığı gizli ilimler araştırmaları neticesinde kuvvetli aşk büyüleri ile sevgililerin bir araya geri gelmesini sağladım. Eşini ve evini terk eden bay – bayanların evlerine geri dönmelerine vesile oldum. Tüm bu çalışmaları yaparken de tılsımlı celp işlemleri uyguladığım kurdele büyüsü işlemini de uyguladım. Benim gücümü ve kuvvetimi bilen biliyor bu zamana kadar binlerce kardeşimizin aile ve aşk sorunlarının çözümü noktasında ciddi şekilde sonuçlandırdım. Allah’ın izni ile dualar ve okuma yöntemlerim sayesinde sizlerin de en kısa süre içerisinde sorunlarınızı netliğe kavuşturarak sizin içinde bulunduğunuz durumdan kurtulmanızı sağlayacağım. Kesinlikle kurdele büyüsünü yaptırmanızı tavsiye ediyorum.

Kurdele Büyüsü Nasıl Yapılır

Kurdele büyüsü kişiye özel olarak Medyum Aslan tarafından hazırlanıp çalışması bitirildikten sonra uygulamayı yapacak kişiye verilir. Kişinin durumuna göre kurdele büyüsü çalışmasında kullanılan kurdeleler; gül dalına bağlanır, mezara gömülür, kapının altında bulunan paspasın altına konur, evin gizli bir yerine konur, denize – akarsuya atılır ya da dikenleri olan kalın bir ağacın dallarına bağlanır.

Kurdele büyüsü; yeşil, kırmızı veya siyah kaygan kumaş parçalarının üzerine kişinin anne adına göre ebced tılsımlarıyla çıkartılan ayetlerin yazımı ile yapılan etkili bir çalışma yöntemidir. Özellikle sevgililerin sıkça yaptırmış olduğu bağlama büyüsü veya aşk büyüsünün etkisinin artmasına ve olumlu sonuca doğru hızlı bir şekilde meyil etmesini sağlayan kişiye özel uygulamamdır. Türkiye’nin veya dünyanın neresinde olursanız olun çalışmalarınızı sorunsuz bir şekilde sizlere teslim ediyorum. Sevgilinizin gönlünde taht kurabilmeniz için uyguladığım kurdele büyüsü son derece etkili ve hızlı sonuç doğuran işlemlerin arasında gelmektedir. Bu zamana kadar medyumlar içerisinde yer alarak aşk ve gönül işlerinde hazırladığım büyülerin içerisine mutlaka tılsımlı kurdele çalışmasını da eklemişimdir. Çok az güvenilir hoca efendinin bildiği bu işlem yeşil, kırmızı ya da siyah kurdelelerin üzerine safran veya boyalı mürekkepli kalemlerle yazılan tılsımlar sayesinde yapılmaktadır.

1 Yorum : “Kurdele Büyüsü”

  • Bundan 1 ay önce yaptırmış olduğum bağlama büyüsünden bugün netice aldım. Medyum Aslan hocanın yaptığı bağlama büyülerinin etkisi ile beni terk eden sevdiğim beni aradı ve pişman olduğunu söyledi. Buradan değerli medyum hocam teşekkürlerimi sunuyorum. Eğer sevdiğiniz insanla geri barışma istiyorsanız kesinleşmiş tavsiye ediyorum. Benim çalışmalarım kargo ile Almanya’ya kadar geldi sorun hiç bir şekilde çıkmadı. İçerisinden tahta kaşıklar, bakır levha, kurdele büyüsü, ceviz ve 7 adet kırmızı tılsımlı biberlerle birlikte en az 10 parça bağlama büyüsü vardı. Hepsinin üzerine nasıl kullanacağımı medyum Aslan bey yazmıştı. Bende hepsini yazıldığı gibi yaptım ve 1 ay sonra yani bugün sevgilim beni aniden aradı ve görüşme talebinde bulundu. Allah sizden razı olsun hocam.

Yorum Yapın

Güvenlik Sorusu *