Medyum Aslan güvenilir hizmeti ile resmi olarak sizlerin yanındadır. Aşk büyüsü ve bağlama büyüsü güvenilir medyum sizlerin yanındadır. Manevi sorunlarınızın kaynağına inerek sorunları ortadan kaldırıyorum. Büyü, vefk, tılsımlar üzerinde 26 yıldır tecrübelerim bulunmaktadır. İhtiyaç sahiplerinin tercih ettiği Aslan Hoca sizlere bir telefon kadar yakındır.

medyum
Nis
1

Maneviyatı Yüksek Medyum

By medyum  //  Gizli İlimler  //  2 Yorum

Maneviyatı yüksek medyum Aslan hocanıza yaptıracağınız çalışmalarla siz de bir daha medyum hoca arayışında olmayacaksınız.

Maneviyatı yüksek medyum, gizli ilimlerin tamamını bilen onlarla alakalı tecrübe ve emek vermiş kişilere denir. Doğaüstü güçler olarak bilinen rahmaniler ve cinleri kullanarak olması gereken olayların sizlerin istediğiniz şekilde yönlenmesini medyum hocanın kendisi sağlamaktadır. Maneviyatı yüksek medyum özellikle ledunni ilmini kullanarak sırlara mazhar olabilmektedir. Bu sırlara mazhar olan medyum için artık kapılar tamamen açık olmaktadır. Bir manevi sorunun çözüme kavuşmasını sağlayan medyum son derece etkili ve kuvvetli olmaktadır. Diğer insanların yapacağı şekilde okuma ve dua ile ledunni ilmine mazhar olan medyum hocanın yaptığı okuma ve dualar arasında dağlar kadar fark bulunur. Tecrübeli ve güvenilir medyum hoca sizlerin sorunlarınızı en ince ayrıntısına kadar inceleyip ledunni ilmini kullanarak sorunlara müdahale etmektedir.

Ledunni ilmi, yüce yaratıcı tarafından bazı insanlara doğuştan verilen büyük bir güçtür. Ledunni ilmi kullanarak çalışma yapan medyum hocanın yaptığı çalışmalar sayesinde sorunlar ortadan kalkmaktadır. Nefesi kuvvetli olan ledunni ilmi uzmanı medyumlar son derece etkili ve sayıları da çok azdır. Bulunduğumuz boyuttan farklı olan başka bir boyut ile ilgili bilgiler kutsal kitabımız Kuran-ı Kerim ‘de de geçmektedir. Yani bulunduğumuz boyut soyut varlıklarını görmese de varlıklarından bahsetmiştir. İşte bu konu da uzmanlaşan belli bilgi birikimi ve alışmalar sonucu bu boyut geçişini ve enerjiyi yönetebilen kimseye medyum denilmektedir. Ülkemizde de uzmanlaşmış çok sayıda medyum mevcuttur. Ancak bu konuda destek almak için maneviyatımızın yüksek olması gerekir. Maneviyatı eksik, inanmayan kişiler bu konuda fayda alamazlar. Hiçbir şekilde de uygulama gerçekleştiremezler.

maneviyatı yüksek medyum

maneviyatı yüksek medyum

Maneviyatı yüksek medyum hocanın ledunni ilmi uzmanı gerekmektedir. Zaten ledunni ilmine mazhar olan bir medyum hocanın maneviyatı diğer insanlara göre kat kat yüksektir. Büyü konularında ledunni uzmanı medyum hoca en doğru sonucu almaktadır. Büyü yaptırmak veya büyü bozmak için medyumdan destek almanız gerekir. Peki, büyü nedir? Büyü bir anlamda enerjinin belli olgu içerisinde yoğunlaşmasıdır. Bir çok çeşitte yapılan büyüler farklı amaçlara hizmet etmektedir. Genel olarak kötülük yapmak için büyü yaptıran kimselere yardımcı olan medyumlar etik davranmamış olurlar. Medyumlar dendiğinde, büyüler ve muskalar ilk olarak akla gelmektedir. İnsan için doğal olan yeteneklerin dışındaki olaylar olağan üstü olarak tabir edilir ve normal bir kişi bu konuyla ilgili çok fazla bilgi ve yeteneği olmadığı için ayrı özellikte olduğu düşünülürler. Büyüler ile ilgili de bilgi verecek olursak sizlere, sadece medyumların yapabildiği bir olgu olduğunu ve enerji yoğunlaşması sonucunda oluşan bir vukuat olduğunu söyleyebiliriz.

Medyumlar manevi yönü ağır basarsa olayları istediği gibi yönlendirir. Manevi yönü ağır basan kişiler metafizik alanında başarılı olabilirler. Hatta benzerlik gösteren diğer uygulamalar da önceden bir diyet gerektirir. Buradaki diyetten kasıt olarak yaşam Tarzı ve diğer alışkanlıklardan arınmaktır. Aslında insanoğlunun bünyesinde bu tür enerji bulunur. Bu enerjinin üzerine uzun yıllar çalışan kişiler medyum olurlar. Az önce de belirttiğimiz gibi birikim gerektiren bir aşamanın sonucu olarak oluşur medyumluk. Bu aşama kolay bir alan değildir. Bu yüksek enerjiye sahip olan medyumlar, özel yeteneklere de sahip olurlar. Bu enerjiyi yetenek haline dönüştüren kişiler, paranormal güçlere sahip olurlar. Bu bahsedildiği kadar kolay değildir bilgi birikimi ve özel yeteneklerin gerçekleştirmek için uzun bir zamana ihtiyaç vardır. İşte bu doğaüstü yeteneğe sahip olan kişilere medyum denilmektedir. Yine de kısmen bilgi edinebileceğimiz bu konuda özellikle destek almadan önce iyi bir araştırma yapmamız gerekmektedir.

Bir önceki Büyüler makalesini okuyarak maneviyatı yüksek medyum Aslan hocanın yaptığı büyüler ve çalışmalara göz atabilirsiniz.

2 Yorum : “Maneviyatı Yüksek Medyum”

  • […] önceki Maneviyatı Yüksek Medyum makalesini okuyarak yıldızname bakımları uzmanı Medyum Aslan hocanın manevi sorunlara […]

  • Medyum Aslan hoca ile 4 yıldır irtibat halindeyim. Bütün işlerimi yapıyor. Kendisine çok güveniyorum çünkü beni bu zamana kadar hiç yalnız bırakmadı Allah razı olsun ondan. İşlerim o kadar bozuktu ki sanki birileri birşey yapmış gibi herşey üst üste geliyordu. Şüphelerim de haklıydım başka medyumlar hocaların çözemediği sorunlarımı Aslan bey çözdü. Kendisinin ruhsatlı medyum olması da kendisine güvenmemi kat kat artırdı. İş yerimdeki sorunları ortadan kaldırdı. Sanki manevi bir güç varmış gibi yanımda hissediyordum. İşlerim o kadar açıldı ki bunun tek sebebi Medyum Aslan hocamdır. kendisine sonsuz teşekkürlerimi ve hürmetlerimi sunarım. Adana Medyum Hizmetleri

Yorum Yapın

Güvenlik Sorusu *