Medyum Aslan güvenilir hizmeti ile resmi olarak sizlerin yanındadır. Aşk büyüsü ve bağlama büyüsü güvenilir medyum sizlerin yanındadır. Manevi sorunlarınızın kaynağına inerek sorunları ortadan kaldırıyorum. Büyü, vefk, tılsımlar üzerinde 26 yıldır tecrübelerim bulunmaktadır. İhtiyaç sahiplerinin tercih ettiği Aslan Hoca sizlere bir telefon kadar yakındır.

medyum
Kas
17

Medyum Bir Aracıdır

By medyum  //  Medyum  //  1 Yorum

Astroloji  gezegen ve yıldızların hareketlerinin insan üzerindeki etkilerini inceleyen ve yorumlayan  bir bilim dalıdır. Medyum kelimesi de Latince bir kelime olup “ arada bulunan “ “aracı kişi” gibi anlamlara gelmektedir. Olağanüstü yetenekleri olduğu varsayılan gerçek dünya ile metafizik alem arasında ilişki kuran kişiye verilen isimdir. Medyum kelimesi on altıncı yüzyılda süreçte buluna şeyleri aktaran anlamında da kullanılmıştır. Işığın medyumu yani taşıyıcısı şeklinde kullanımlarda bulunulmuştur. Hatta iyi resim yapan bir kimsenin de resmin medyumu olduğu düşünülmüştür.

Günümüzde ise medyum ruhlarla irtibata geçebilen kişiye verilen isimdir. Ülkemizde büyücüler ve çeşitli falcılar tarafından kötü bir algılamaya sebebiyet verilmektedir ve eleştirilere yol açılmaktadır. Medyum gerçek dünyada cismi olarak var olmayan fakat yaratılmış varlığı bilinen çeşitli alemlerde yaşayan ruhani varlıklarla irtibat kurabilen kişidir. Medyumlar genellikle hislerine ve anlattıklarına güvenilen kimselerdir. Kişi hangi topluma ait olursa hangi statüde bulunursa bulunsun geleceği ile ilgili bu belirsizlikten rahatsız olur ve merak ile medyumlara başvurmaktadır. Bakılan falların ortak bir yönü vardır ki bu da bir yönde baktıran kişiye iyi şeyler söyleyerek olumlu bir enerjiyle birlikte umut verecek ya da umutsuzluğa ve olumsuz enerjiye yönlendirilecektir kişi. Bu iki yön neticesinde insan her iki türlü de karar vermede daha kolay olacaktır. Medyum sözlerine itibar eden kimse kararsız kaldığı durumda buna başvuracak ve bir seçim yapma şansı yakalayacaktır. İnsanoğlu genellikle kararsız olduğu emin olamadığı durumlarda medyum hocaya başvurmaktadır. Ne olursa olsun insan emin olduğu bir şeyden medyum hocanın söyleyeceği şey olumsuz da olsa vazgeçmeyecektir. Bu nedenle genelde insanlar bunalım içerisinde olduğu dönemlerde ve kararsız kaldığı durumlarda bir denge sağlayabilmek için medyum araştırmaları yapmakta ve onlara başvurarak bir karar vermeye çalışmaktadırlar.

Bir önceki Etkinlik Alanları makalesinde Medyum hocanın aracı çalışmalarına bakabilirsiniz.

1 Yorum : “Medyum Bir Aracıdır”

Yorum Yapın

Güvenlik Sorusu *