Medyum Aslan güvenilir hizmeti ile resmi olarak sizlerin yanındadır. Aşk büyüsü ve bağlama büyüsü güvenilir medyum sizlerin yanındadır. Manevi sorunlarınızın kaynağına inerek sorunları ortadan kaldırıyorum. Büyü, vefk, tılsımlar üzerinde 26 yıldır tecrübelerim bulunmaktadır. İhtiyaç sahiplerinin tercih ettiği Aslan Hoca sizlere bir telefon kadar yakındır.

medyum, medyumlar
Eki
5

Medyum ilmi

By medyum  //  Medyum  //  1 Yorum

Medyum ilmi

Medyum ilmi sayesinde insanların üzerine yapılan manevi sorunları kaldırmaktadır. Medyum ilmi her medyum hocaya doğuştan gelmesi gereken bir yetenektir.

Medyum ilmi, sonradan kazanılan bir ilim olmadığı gibi kesinlikle doğuştan gelen bir ilim olmalıdır. Medyum Aslan hoca doğuştan gelen ilim bilgisi sayesinde insanların üzerlerine yapılan manevi sorunları kaldırmaktadır. Resmi ruhsatlı Medyum Aslan hoca 26 yıl boyunca ilmi bilgisini insanların şifa bulması için kullanmıştır. 26 yıl boyunca medyum ilmini kullanarak yaptığım çalışmalar arasında evi barkı dağılan kardeşlerimizin sorunlarını ortadan kaldırdığım, aşk büyüsü ile sevgilisiyle arasındaki sorunları bitirdiğim, büyü çözümü yaparak İslami usullere göre bir kişinin üzerine yapılan en etkili kara büyüleri temizlediğim, beş kişinin zapt edemediği delirmiş bir halde bulunan hasta kardeşlerimize ağzımdan çıkan dualar şifa olarak geri döndü o tür hastalarımı kurtardığım, işi rızkı kesilenlere yaptığım çalışmalar gösterebilir. Medyum ilmi başta da söylediğimiz gibi sonradan kazanılmayan ve medyumlara doğuştan gelmesi gereken bir ilim türüdür. Gizli ilimler içerisinde yer alan havas ilmi, ledunni ilmi, vefk ilmi gibi konuların medyum ilmi ile alakası yoktur. Çünkü o tür ilimler sonradan da öğrenilebilir. Aralarındaki tek fark medyum ilminin hoca efendiye doğuştan gelmesidir.

medyum ilmi

medyum ilmi

Medyum Aslan, yılların verdiği bilgi birikimini ve öğrendiği tüm ilimleri insanların manevi sorunlarının ortadan kalkması için kullanan güvenilir ve resmi ruhsatlı medyum hoca efendidir. Sevgilinize aşk büyüsü yaptırarak onun sizi daha çok sevmesini ve size geri dönmesini sağlayabilirsiniz. Eşinizle veya nişanlınızla aranızdaki sorunlara çözüm için kuvvetli bir bağlama büyüsü yaptırabilirsiniz. Medyum ilmi kullanarak çalışmalar yaptığını iddia edenlere fazla aldırış etmeyiniz. Tek yapmanız gereken biraz araştırma yaparak hangi medyum hocaya çalışmalarınızı yaptıracağınıza gönül rahatlılığı ile karar verebilmenizdir.

Bir önceki Medyum Aslan Hakkında Yorumlar sayfasına ulaşarak medyum ilmi yapan Aslan Hoca hakkında çıkan yorumları okuyabilirsiniz.

1 Yorum : “Medyum ilmi”

  • Ben medyum Aslan hoca ile 1 yıldır irtibat halindeyim. İlmine güveniyorum özellikle medyum ilmi konusunda bana çok yardımcı oldu. Aşk büyüsü yaptırdım sevgilim 2 ay içinde bana geri döndü. Medyum Aslan ilmi ile çok başarılı hoca efendidir…

Yorum Yapın

Güvenlik Sorusu *