Medyum Aslan güvenilir hizmeti ile resmi olarak sizlerin yanındadır. Aşk büyüsü ve bağlama büyüsü güvenilir medyum sizlerin yanındadır. Manevi sorunlarınızın kaynağına inerek sorunları ortadan kaldırıyorum. Büyü, vefk, tılsımlar üzerinde 26 yıldır tecrübelerim bulunmaktadır. İhtiyaç sahiplerinin tercih ettiği Aslan Hoca sizlere bir telefon kadar yakındır.

medyum
Kas
22

Medyum ve Placebo

By medyum  //  Parapsikoloji  //  Yorum Yok

Placebo; bir inanç etkisi anlamına gelmektedir. Placebo inanışına uygun hareket eden medyum çok az sayıda bulunmaktadır. İnsan doğası gereği güzel şeyler duymaya meyilli ve istekli bir varlıktır. Çoğu zaman medyumlar bu amaç için tercih edilirler. Gerçek yaşamda karşılaşılan bütün olumsuz şeylerin yanında insanın içinde bir umut tohumu durabilmektedir. Bu da yaratıcının insana vermiş olduğu büyük bir velinimettir.

Bu umut bazen daha fazla desteklenmeye ihtiyaç duyar ve bu ihtiyaç da insanları medyumlara götürür. Bu umudun inançla desteklenmesi halini de bu kişiler sağlamaktadır. Psikolojide sahte ilaç etkisi denen placebo etkisi adı altında bir inanç vardır. Bu inancın etkisiyle insan umuda yolculuğu da çıkarabilir çöküntülere haberci de olabilir. Bu içi boş ilaçlarla insanlara hastalıklarını tedavi edecekleri inancı verilerek hasta iyileştirilmektedir. Benzeri bir hal de falcılıkta medyum için geçerlidir.Medyumun söyledikleri bize sundukları içi boş bir kapsül gibi olsa da oraya gitme isteği insanda bir tür iyileşme inancı umudu oluşturmaktadır.

Medyum ve placebo etkisini kullanan hocaların olumlu yöndeki telkinleri neticesinde bu telkinlere itibar eden insan bir iyileşme sürecine girmiş demektir. Bu saatten sonra o zihninde o yönde düşüncelerle devam edecek ve aslında hayatında bu durumları çekecek şekilde yaşayacaktır. Daha sonra da böylesi bir enerji ve düşünceyle medyumların söyledikleri şeyleri kendilerine doğru çekmektedirler.

 

Yorum Yapın

Güvenlik Sorusu *