Medyum Aslan güvenilir hizmeti ile resmi olarak sizlerin yanındadır. Aşk büyüsü ve bağlama büyüsü güvenilir medyum sizlerin yanındadır. Manevi sorunlarınızın kaynağına inerek sorunları ortadan kaldırıyorum. Büyü, vefk, tılsımlar üzerinde 26 yıldır tecrübelerim bulunmaktadır. İhtiyaç sahiplerinin tercih ettiği Aslan Hoca sizlere bir telefon kadar yakındır.

medyum
Kas
11

Medyumlar Kimlerdir

Medyumlar kimlerdir diye soracak olursanız yüksek karakter anlayışına sahip ilim adamlarıdır.

Medyum nedir? Sorusuna verilebilecek bir çok yanıt vardır. Herkes medyum kelimesine farklı anlamlar yükler. Medyumlar, cinler ile insanlar arasında ki ilişkiyi kuran kişiler için verilen genel isimdir. Günümüzde medyum denilince akla ilk gelen fal bakan, büyü yapan kişidir. Fakat medyumluk bunlar ile kıyaslanacak bir yorum tipi değildir. Medyum; zaman, ve mekân kavramları gözetmeksizin, hiçbir obje, tarot destesi, su, kahve, benzeri şeyleri aracı kılmadan her an yaşadığı dünya ile eterik dünya arasında, bağ vazifesi gören kişi demektir. En geniş ve en doğru açılması budur. Dünyanın bir çok ülkesinde saygı duyulan ve büyük ilgi gören bir yorum türüdür. Medyumlar hayatlarında ki bu olağan üstü bağı genelde kendileri oluştururlar. Tabi bunun yanı sıra kendi kendine de oluşabildiği de görülmüştür. Tabi bunun ilerletilebilmesi için ciddi araştırma ve çalışmalar gerekiyor.

medyumlar-kimlerdir

Medyumlar trans ruh yöntemi ile karşı tarafın halini anlamaya çalışır. Trans ruh yöntemi dedikleri şey de beyin enerjisi ile düşündükleri konuya yoğunluk verme olayıdır. Böylelikle medyum insanların enerjisini alıp içlerinde yaşadıklarına inebiliyorlar. Tabi geçmişe gidebilmeleri için enerjisi yüksek ruhsal varlıklardan da yararlanılmaktadır. Bir psikiyatri gibi önce geçmişine inip sorunun başlangıcını bularak çözüm üretmektedirler. Tedavide de doğada ki bitkilerden yararlanmaktadırlar. Otlardan ve bitkilerden oluşturulan karışımlar ve macunlar, özel vefk formülleri ile tedavi uygulanmaktadır.

Bir önceki yazımız Hocalar ve Cinler Arasında ki Bağ makalesini okuyabilirsiniz.

1 Yorum : “Medyumlar Kimlerdir”

Yorum Yapın

Güvenlik Sorusu *