Medyum Aslan güvenilir hizmeti ile resmi olarak sizlerin yanındadır. Aşk büyüsü ve bağlama büyüsü güvenilir medyum sizlerin yanındadır. Manevi sorunlarınızın kaynağına inerek sorunları ortadan kaldırıyorum. Büyü, vefk, tılsımlar üzerinde 26 yıldır tecrübelerim bulunmaktadır. İhtiyaç sahiplerinin tercih ettiği Aslan Hoca sizlere bir telefon kadar yakındır.

medyum
Kas
7

Medyumluk

By medyum  //  Medyum  //  1 Yorum

Manevi sorunlara karşı medyumluk mesleği ülkemizde son derece gelişmiştir.

İrtibat ve sezgileri ile dikkatleri üzerine çeken kişiler olarak karşımıza çıkan medyumlar, büyü ilmine sahip ve bu konuda insanlara yardım etmek amacıyla yola çıkmış kişilerdir. Asırlardır yapılan büyü günümüzde çok fazla yapılmıyor çünkü günah olduğunu insanlar çok daha iyi biliyor ve bu konuda biraz tedirgin hareket ediyorlar. Medyumluk, doğuştan gelen bir yetenek olarak farklı adreslerde karşımıza çıkıyor ancak bu yetenek değil bir ilimdir. Medyumlar bu konuda farklı açıklamalara sahip ve bu açıklamalar genellikle sert bir dille yapılıyor. Yetenek ya da Allah’ın verdiği bir özellik olarak adlandırmak tamamen yanlıştır çünkü bu ilmi her insan okuyabilir ve her insan medyum olabilir fakat eğitim konusunda yeterli donanıma sahip olmanız gerekiyor.

medyumluk

Havas ilmi olarak da bilinen bu özel eğitim sayesinde medyum olabilirsiniz demek çok basit ve komik bir cümle olur çünkü henüz Havas ilmine tam anlamıyla sahip olan alim kişiler yoktur. Medyumlar bile bu ilmin sadece bir kısmına hakimdir ve bu hakimiyete bağlı olarak büyü hakkında fikir sahibidirler. Medyumluk bir meslek midir bilinmez ancak bu işi kötü niyetli yapanların yanı sıra para için yapanların da olduğunu söylemek! Bu iş para için yapılmamalıdır çünkü medyumluk mesleğinin en önemli kurallarından bir tanesi insanlara hizmet etmek ve onları büyü hakkında en doğru şekilde bilgilendirerek fayda sağlamak olarak karşımıza çıkıyor.

Bir önceki yazım olan Cinlerin Musallatı ve Çözümleri yazısını okumanızı tavsiye ediyorum.

1 Yorum : “Medyumluk”

Yorum Yapın

Güvenlik Sorusu *