Medyum Aslan güvenilir hizmeti ile resmi olarak sizlerin yanındadır. Aşk büyüsü ve bağlama büyüsü güvenilir medyum sizlerin yanındadır. Manevi sorunlarınızın kaynağına inerek sorunları ortadan kaldırıyorum. Büyü, vefk, tılsımlar üzerinde 26 yıldır tecrübelerim bulunmaktadır. İhtiyaç sahiplerinin tercih ettiği Aslan Hoca sizlere bir telefon kadar yakındır.

medyum
Haz
30

Muska Kullanımı

Muska ve muskanın kullanımı geçmiş zamanlardan günümüze kadar yaygın olarak kullanılmaya devam etmektedir.

Muska içerisinde ayetleri barından bir çeşit gizemli sır niteliğindedir. Muskanın içerisinde ayetler haricinde tılsımlar da yazılabilmektedir. Tılsımlı muskalar insanlara kötülük vermek maksadıyla yapılmaktadır. Bu kötülüklerden bazıları iki insanın birbirine ters düşmesi ayrılmasına yol açması için yapılan muskalar olduğu gibi insanların işini bozmak için de yapılan muskalar bulunmaktadır. Halk arasında duyuyorsunuzdur eşi ile arasına soğukluk girip ayrılan eşlerin evlerinde yatak odalarında bir şeylere sarılmış halde bulunan kötülük ayırma maksadıyla yapılan muskaları hepimiz duyuyoruz görüyoruz. Bu muskaların amacı tamamen kötülüktür. İyilik amacıyla yapılan muskalar ise Medyum Aslan hoca tarafından yapılmaktadır. Bu muskaların yapılış amacı tamamen iyilik amaçlıdır. Örnek verecek olursak bir kişiye cin musallat olduğunda bu musallatın gitmesi için yapılan muska koruma amaçlıdır. Koruyucu muska sayesinde cin musallatı hastalığı gider. Resmi ruhsatlı Medyum Aslan özel çalışmaları kapsamında en tesirli muskaları hazırlayarak sizlerin sorunlarına karşı çözüm bulmaktadır.

muska-kullanimi

Hemen siz de etkili bir muska çalışması yaptırmak için benimle iletişim kurun. Muska kullanımı hakkında detaylı bilgiler ve çalışmalar yaptırmak için sizlerin tüm sorunlarınız için Medyum Aslan hoca hizmetinizdedir kardeşlerim.

Bir önceki yazımız olan Havas Çalışmaları makalesini okuyarak havas ilmi üzerine Medyum Aslan hocanın tecrübeli çalışmalarına göz atabilirsiniz.

1 Yorum : “Muska Kullanımı”

Yorum Yapın

Güvenlik Sorusu *