medyum aslan
Kas
15

Oğuz Aslan Yorumlar

By medyum  //  Yorumlar  //  2 Yorum

Medyum Oğuz Aslan yorumlar sayfası sayesinde bir kardeşimizin benim hakkımda yazdığı referans mektubunu sizlerle paylaşmak istiyorum.

Sevgili Oğuz Aslan Hocam;

Geçen yıl tam bu zamanlarda her şeyden vazgeçip kendi canımı kıymaya karar verdiğim bir anda internette medyum sitenizi gördüm. Orada bir yazı dikkatimi çekti. İşin içinden çıkamadığınız durumlarda beni arayın… Ben de öylesine işin içinden bir çıkılmaz durumdaydım ki sanki çamura batmıştım ve çırpınamıyordum bile. Durumumu bu sayfayı okuyacak kişilere az biraz özetleyim. Yaşım 37 ve iyi bir işte çalışıyorum. Eşim evi terk etti. Hiçbir problem yoktu. Eşime karşı hiçbir hata, kötü söz, küfür söylemedim. Eve geldiğimde eşimi göremeyince cep telefonuyla aradım. Evi terk ettiğini annesinin evine gittiğini ve geri dönmeyeceğini söyledi. Dünyam başıma yıkıldı. Evlerine gittim annesi babası beni görünce polise şikayet ettiler. Aradan zaman geçti eşim hala evine geri gelmedi. Medyum Oğuz Aslan hocamı aradım. Kendisine bir güzel derdimi anlattım. Sağolsun beni dinledi ve kendisi konuşmaya başladı. Eşinin geri dönmesi için etkili aşk büyüsü çalışmaları veya kuvvetli bağlama büyüsü uygulamaları yapmamız gerekiyor, eşinin beyni kafası ailesi tarafından tamamen kontrol altına alınmış onların sözlerini dinliyor. Ailesinin sözüne itimat ediyor. Ailesi ne derse eşin de onu yapıyor dedi. O an Medyum Aslan’a güvenilirliğim on kat daha arttı çünkü dedikleri doğruydu eşim ailesinin sözüne gidiyor benden çok ailesinin sözünü dinliyordu. Hemen çalışmamı yapması için rica da bulundum. Bir hafta içerisinde benim adresime kargo ile bir takım çalışmalar gönderdi. Malzemelerin üzerinde hangi malzemenin nasıl kullanılacağı yazıyordu. Hemen uygulamaya başladım. Güvendim. İnandım ve inancımı kaybetmedim. Olumlu düşündüm medyum hocanın yolladığı her şeyi usulüne göre yaptım.  Çalışmalar uygulandıktan tam iki ay sonra eşim tekrar evine döndü. Bu mutluluğumu sizlerle paylaşmaktan çok sevinç duyuyorum. Rabbim herkesin ne muradı varsa versin. Teşekkürler Medyum Aslan… ( AHMET TUZCU – ANKARA )

Bir önceki yazımız olan Resmi Ruhsatlı Medyum Aslan ile resmi ruhsatlı medyum nasıl olunurmuş öğrenebilirsiniz.

 

2 Yorum : “Oğuz Aslan Yorumlar”

Yorum Yapın

Güvenlik Sorusu *

Aslan Hoca

Turkiyenin her bölgesine ve şehrine uzman danışman hoca tarafından medyum hizmeti verilmektedir. En iyi ve güvenilir hoca olan Aslan Bey sizlerin yanındadır. Kendisini kanıtlanmış tek hoca efendi bir telefon kadar yakındır. Bütün manevi sorunlarınızın yanında aşk ve bağlama işlemleri yaptırmak için güvenilir yerdesiniz.

iletişim

medyum aslan