Medyum Aslan güvenilir hizmeti ile resmi olarak sizlerin yanındadır. Aşk büyüsü ve bağlama büyüsü güvenilir medyum sizlerin yanındadır. Manevi sorunlarınızın kaynağına inerek sorunları ortadan kaldırıyorum. Büyü, vefk, tılsımlar üzerinde 26 yıldır tecrübelerim bulunmaktadır. İhtiyaç sahiplerinin tercih ettiği Aslan Hoca sizlere bir telefon kadar yakındır.

medyum, medyumlar
Kas
15

Oğuz Aslan Yorumlar

By medyum  //  Yorumlar  //  5 Yorum

Medyum Oğuz Aslan yorumlar sayfası sayesinde bir kardeşimizin benim hakkımda yazdığı referans mektubunu sizlerle paylaşmak istiyorum.

Sevgili Oğuz Aslan Hocam;

Geçen yıl tam bu zamanlarda her şeyden vazgeçip kendi canımı kıymaya karar verdiğim bir anda internette medyum sitenizi gördüm. Orada bir yazı dikkatimi çekti. İşin içinden çıkamadığınız durumlarda beni arayın… Ben de öylesine işin içinden bir çıkılmaz durumdaydım ki sanki çamura batmıştım ve çırpınamıyordum bile. Durumumu bu sayfayı okuyacak kişilere az biraz özetleyim. Yaşım 37 ve iyi bir işte çalışıyorum. Eşim evi terk etti. Hiçbir problem yoktu. Eşime karşı hiçbir hata, kötü söz, küfür söylemedim. Eve geldiğimde eşimi göremeyince cep telefonuyla aradım. Evi terk ettiğini annesinin evine gittiğini ve geri dönmeyeceğini söyledi. Dünyam başıma yıkıldı. Evlerine gittim annesi babası beni görünce polise şikayet ettiler. Aradan zaman geçti eşim hala evine geri gelmedi. Medyum Oğuz Aslan hocamı aradım. Kendisine bir güzel derdimi anlattım. Sağolsun beni dinledi ve kendisi konuşmaya başladı. Eşinin geri dönmesi için etkili aşk büyüsü çalışmaları veya kuvvetli bağlama büyüsü uygulamaları yapmamız gerekiyor, eşinin beyni kafası ailesi tarafından tamamen kontrol altına alınmış onların sözlerini dinliyor. Ailesinin sözüne itimat ediyor. Ailesi ne derse eşin de onu yapıyor dedi. O an Medyum Aslan’a güvenilirliğim on kat daha arttı çünkü dedikleri doğruydu eşim ailesinin sözüne gidiyor benden çok ailesinin sözünü dinliyordu. Hemen çalışmamı yapması için rica da bulundum. Bir hafta içerisinde benim adresime kargo ile bir takım çalışmalar gönderdi. Malzemelerin üzerinde hangi malzemenin nasıl kullanılacağı yazıyordu. Hemen uygulamaya başladım. Güvendim. İnandım ve inancımı kaybetmedim. Olumlu düşündüm medyum hocanın yolladığı her şeyi usulüne göre yaptım.  Çalışmalar uygulandıktan tam iki ay sonra eşim tekrar evine döndü. Bu mutluluğumu sizlerle paylaşmaktan çok sevinç duyuyorum. Rabbim herkesin ne muradı varsa versin. Teşekkürler Medyum Aslan… ( AHMET TUZCU – ANKARA )

Bir önceki yazımız olan Resmi Ruhsatlı Medyum Aslan ile resmi ruhsatlı medyum nasıl olunurmuş öğrenebilirsiniz.

 

5 Yorum : “Oğuz Aslan Yorumlar”

 • […] önceki yazımız olan Medyum Oğuz Aslan yorumlar isimli medyum makalesi ile Medyum Oğuz hakkında yapılan yorumlar ve referans mektubu yazısını […]

 • merabalar bende oğuz hocamla çalışmalara başladık kargom gelecek inanarak tüm çalışmaları yapacam inş sonucu güzel olur güveniyorum oğuz hocamıza

 • Arkadaşımla ilişkilerimde sorunlar vardı, Bunları aşabilmek için medyum Aslan hocama dert yandım ve bana yardımcı olacağını belirtti.

  Daha sonra çalışmalarımıza başladık. Medyum Aslan hocam mum, biber, fasulye, nohut, kaşık, kurdela, okunacak bazı dualar ihtiva eden bir zarf gönderdi ve zarfta bulunan tariflere göre gerekenleri yapmamı istedi.

  Ben aynen Medyum Aslan hocamın direktifleri doğrultusunda bu materyalleri değerlendirdim ve kendisine dönüş yaptım. Bana birkaç gün içinde arkadaşımla olan ilişkilerimizin yavaş yavaş normale döneceğini söyledi.

  Hakikaten şu anda arkadaşımla çok iyiyiz, o eski güzel günlerimize dönmüş durumdayız, Sanki Medyum Aslan hocamız sayesinde bertaraf olunan problemleri hiç yaşamamış gibiyiz.

  Kendilerine çok teşekkür ederim.

 • Ben Almanyadan Gecen Sene Medyum Hocamizi buldum. Interneten arastirdim ve aradim.
  Ben 2 Yil önce Sevgilimden ayrilmistim. O Beni birakmisti Ailelerimiz karsi cikti diye. Allah Hocamdan Razi olsun. Bi kac Calismalar yaptik ve artik sürekli konusuyoruz ve bulusuyoruz. Hocamin dedine göre Evlenmemizde atik fazla sürmez insallah en kisa zamanda evleniriz. Buarada cok önemli sinavlarim var ve bunun icin Hocam bana özel bir vefk hazirladi kazanmam icin yardimci olsun diye. Ilk bölümü kazandim ve öbür Bölümlerin sonucunu bekliyorum. Ilk önce Allaha sonra Hocama güvenim sonsuz.

 • Medyum Aslan hocama çok zor bir zamanımda ulaştım bana kafayı takan birinden kurtulmak için kendisinden yardım istedim Allah razı olsun hemen işleme başlayacağını söyledi. 1 hafta sonra gönderileri elime ulaştı bugün gönderdiklerini harfiyen yaptım 1 aya sonucu göreceğimi soyledi kendisine inananarak dediklerini yaptım sonucu sizinle paylaşacağım.

Yorum Yapın

Güvenlik Sorusu *