Medyum Aslan güvenilir hizmeti ile resmi olarak sizlerin yanındadır. Aşk büyüsü ve bağlama büyüsü güvenilir medyum sizlerin yanındadır. Manevi sorunlarınızın kaynağına inerek sorunları ortadan kaldırıyorum. Büyü, vefk, tılsımlar üzerinde 26 yıldır tecrübelerim bulunmaktadır. İhtiyaç sahiplerinin tercih ettiği Aslan Hoca sizlere bir telefon kadar yakındır.

medyum, medyumlar
Kas
11

Otomatik Medyumlar

By medyum  //  Medyum  //  1 Yorum

Otomatik medyumlar sezgisel güçlerine en kuvvetli şekilde hakim olan medyum hocalardır.

Medyum kelimesi duyulunca insanlar artık ön yargı ile yaklaşmaktadır. Herşey detaylarda gizlidir. Medyumluk sadece büyü yapan gelecekten haber veren kişiler değildir. Bu yetenek insan içerisinde keşfedilmeyi bekleyen saklı bir bahçedir. Gerçek bir medyum işini ehli ile yapan kişidir. Günümüzde medyumluk ile alakası olmayan kişilerin boy göstermesi ile insanlarda bu tarz ön yargılara zemin kurulmuştur. İşini bilinçli yapan çok az medyum bulunmaktadır.

otomatik-medyumlar

Günümüzde ise kendine medyum sıfatı takıp elinden hiç birşey gelmeyen şahıslar insanların umutlarını tüketmiştir. Bu nedenle eğer bir medyum hocaya başvuruda bulunacaksanız detaylı bir şekilde araştırıp bilinçli olarak gidin. Medyumlar kendi aralarında ayrı sınıflara ayrılmaktalar. 3 başlık altında toplanmaktadırlar. Bu başlıklar; sezgisel medyumluk, mekanik medyumluk ve otomatik medyumlar. Sezgisel diye adlandırılan medyumluk dalı yapılan işlemi idrak ederek bunların kendi iradesi altında gerçekleştiğini bilir. Mekanik medyumlar ise kendi iradesi ile hareket etmiyor gibi görünen medyumlardır. Otomatik medyum ise idraki olmasına karşılık iradesi görünmeyen medyumlardır. Ama tümünün yaptığı işlem aynıdır. Hiç bir medyum enerjisel varlıklardan destek almadan yapacakları işi amaçlarına ulaştıramazlar. Aradaki bağı kurabilmek için belli bir seviyede destek almaları şarttır.

Bir önceki yazımız Medyumlar Kimlerdir makalesini okuyunuz.

1 Yorum : “Otomatik Medyumlar”

Yorum Yapın

Güvenlik Sorusu *