Medyum Aslan güvenilir hizmeti ile resmi olarak sizlerin yanındadır. Aşk büyüsü ve bağlama büyüsü güvenilir olarak sizlerin yanındadır. Manevi sorunlarınızın kaynağına inerek sorunları ortadan kaldırıyorum. Büyü, vefk, tılsımlar üzerinde 26 yıldır tecrübelerim bulunmaktadır. İhtiyaç sahiplerinin tercih ettiği sizlere bir telefon kadar yakındır. Bilgili ve Gizemli Hoca

medyum, medyumlar
Kas
5

Pasif Büyü

By medyum  //  Büyü  //  1 Yorum

Büyü çalışmaları içerisinde pasif büyü çalışması da mevcuttur.

Pasif büyü sayesinde büyü ihtiyaçlarınıza farklı çözümler bulabilirsiniz. Büyü denildiğinde ilk akla gelen şeyler genellikle kötülük, kötü haller, ruhsal bozukluk, hastalık gibi şeyler olmaktadır. Ancak çeşit olarak insanların yaptırdığı binlerce büyü bulunmaktadır. Bunların bir kısmı da savunma amaçlı olarak yapılabilmektedir. Pasif büyü de savunma amacıyla yaptırılan büyülerin bir parçası olmaktadır. Koruyucu muskalar, taşlar, nazar boncukları çeşitli materyaller pasif büyü sınıfına girmektedir. Bu büyüler daha çok kişilerin kendini dışarıdan gelebilecek kötü büyü ve kem bakışlara karşı korumak için yapılmaktadır. Çeşitli tılsım görevi görebilecek materyaller üzerine yapılan bu büyü en yaygın olan büyü çeşitleri arasında yer almaktadır. Bu koruyucu büyü konusunda hemen hemen her medyum hoca isteyenlere kolayca yardımcı olabilmektedir.

Bir önceki yazım olan Papaz Büyüsü Nedir makalesini okuyun.

1 Yorum : “Pasif Büyü”

Yorum Yapın

Güvenlik Sorusu *

Aslan Hoca

Turkiyenin her bölgesine uzman medyum hizmeti verilmektedir. En iyi medyum Aslan sizlerin yanındadır. Kendisini kanıtlanmış tek hoca efendi bir telefon kadar yakın. Bütün manevi sorunlarınızın yanında aşk büyüsü, bağlama büyüsü yaptırmak için güvenilir yerdesiniz.

iletişim

medyum aslan