Medyum Aslan güvenilir hizmeti ile resmi olarak sizlerin yanındadır. Aşk büyüsü ve bağlama büyüsü güvenilir medyum sizlerin yanındadır. Manevi sorunlarınızın kaynağına inerek sorunları ortadan kaldırıyorum. Büyü, vefk, tılsımlar üzerinde 26 yıldır tecrübelerim bulunmaktadır. İhtiyaç sahiplerinin tercih ettiği Aslan Hoca sizlere bir telefon kadar yakındır.

medyum, medyumlar
Kas
7

Rızık Celbi Duaları

By medyum  //  Şifalı Dualar  //  1 Yorum

Rızık celbi duaları ile rızkınızı bereketinizi artırın.

Rızkı ve bereketi arttırmak için belli başlı rızık celbi dualar ile daha huzurlu bir hayata sahip olmak mümkün ancak bu duaların yanı sıra uygulamanız gereken şeylerin olduğunu da bilmeniz gerekiyor, bunlardan bazılarını da sizinle paylaşmak istiyorum.

  • Namazlarınızı emredildiği gibi kılmanız bereketi ve bolluğu arttırır. Dualarla süslenen namaz ailenizde huzura yol açar ve sizleri ferah bir geleceğe hazırlar. Namazı baştan savma kılmak sevabını azaltır bu yüzden nasıl kılınır konusunda daha fazla bilgi sahibi olmanız önerilir.
  • Zekatlerinizi fazlasıyla vermeniz de bolluğun ve huzurun temsilcisidir ancak gerçekten ihtiyacı olan kişilere vermeniz söylenir. Mümkünse belli dönemlerde onları mutlu etmeye gayret gösterin ve bu sayede işlerinizin açıldığını ve bereketin arttığını da fark edeceksiniz.
  • Sabah erken saatlerde uyanarak dualar okumak da evinizin huzurunu sağlar ve bereketi-bolluğu arttırır.
  • Duha namazlarını aksatmamak ve düzenli olarak kılmak.

rizik-celbi-duasi

Rızık celbi duaları ile bu eylemler desteklendiği takdirde huzurlu bir aile yaşantısı da sizleri bekliyor. Her insanın sorunları olabilir ancak bu sorunlardan Allah’a sığınarak kurtulmak mümkün! Allah kimseye kaldıramayacağı büyüklükte yük vermez ve bu yüzden sabırlı olmayı da öğrenmeniz gerekiyor. Dualarınızı hiçbir zaman eksik etmeyin ve kendinize, ailenize ettiğiniz dualar kadar yakın çevrenize de dualar edin! Başkalarına edilen dualar çok daha büyük sevaptır ve çok daha çabuk kabul olunur buyuruyorlar.

Bir önceki yazım Yıldızname Baktırın makalesini okuyun.

1 Yorum : “Rızık Celbi Duaları”

Yorum Yapın

Güvenlik Sorusu *