medyum aslan
Eki
26

Sabun Büyüsü

Sabun büyüsü uzman profesyonel bir medyum hoca tarafından yapıldığı takdirde çok etkili ve hızlı sonuçlar alınmaktadır.

Sabun büyüsü hakkında herkesin az çok kafasında bir takım bilgisi bulunmaktadır. Hem bir kişinin bağlanması için yapılan sabun büyüsü ayrıca etkili kara büyü yapımında da kullanılmaktadır. Sabun büyüsü yapan medyum öncelikle bu büyüyü hangi amaçla yapacağını tespit etmelidir. Eğer bir kişiyi kendinize bağlatmak istiyorsanız sabun büyüsü işlemi yapılır ve o kişinin kalbi gönlü size karşı aşkla, muhabbetle bağlanır. Sabun büyüsünün bir diğer yapılış amacı kara büyü formatıdır. Yani bir kişiye zarar vermek için yapılan büyülerin başında sabun büyüsü gelmektedir. Sabun büyüsü ile aileler ayrılmasına, yuvaların yıkılmasına neden olunmaktadır. Sabun büyüsü çözüm gerektiren bir büyü çeşididir. Sabun büyüsünün bozulması için resmi ruhsatlı uzman Medyum Aslan hoca İslami usullere göre bazı teknikler uygulayarak bu büyünün tamamen bozulmasını sağlamaktadır. Gerçekten bu işi bilen ve havas ilmi üstadı olan Medyum Aslan binlerce kişinin üzerine yapılan büyü, sihir, nazar gibi manevi sorunları ortadan kaldırmıştır. Sabun büyüsü genellikle evlerin çatı katına ve balkon duvarlarının aralarına saklanır. Sabun orada durduğu müddetçe yapılış amacına göre kişiyi etkiler. Etkileri ve sonuçları çok kuvvetli olan sabun büyüsü ayırma büyüsü amacıyla kullanılır. Yani bir ailenin bozulması için karı koca arasına ayırma büyüsü nifak tohumları katılarak ve sabun büyüsü yapılarak amaca ulaşılır. Sabun büyüsü etkili ve kuvvetli sonuçlar alınarak yapılan bir büyü çeşididir. Sabun büyüsünü yapan medyum çok deneyimli ve bilgili bir ilim adamı olmalıdır.

Sabun büyüsü, büyü çeşitleri içerisinde etkili ve hızlı sonucun alındığı bir büyüdür. Evinize, hanenize, ticarethanenize, ilişkilerinize, kısmetinize, sağlığınıza herhangi bir büyü yapıldıysa mutlaka resmi ruhsat sahibi medyum hocalar tarafından bozulmalıdır. Günümüz de doğru düzgün bir hoca arayanlar yılların tecrübe ve bilgi birikimi olan Medyum Aslan hocayı tercih etmektedir. İslami literatürlere göre yapılan büyü çözümü tekniklerinde en kuvvetli ve olumlu sonuçlar aldım. Büyü yapıldığında onu başka bir büyü ile bozmak, çözmeye teşebbüs etmek kesinlikle yanlış ve haramdır. Bir kişiye büyü, sabun büyüsü vb yapıldıysa bu işlemlerin etkisi İslami usullere göre giderilmelidir. İslami usuller ve ayetler kullanılarak yapılan büyü bozumu işleminde güvenilir hızlı sonuç alınır.

sabun büyüsü

sabun büyüsü

Büyüler içerisinde etkileri hızlı bir şekilde görülen sabun büyüsü adından da anlaşılacağı üzere sabun kullanılarak yapılan bir büyüdür. Sabun üzerine sivri bir kalemle gerekli tılsımlar yazılır. Sabun üzerine tılsımlar yazıldıktan sonra medyum okumalar yapar. Bu okumaların sonrasın da kullanılmamış bir dikiş iğnesi sabuna tılsım okunarak batırılır. İğne batırma işleminden sonra sabun büyüsü tamamlanır. Sabun büyüsünün nasıl kullanılacağı hakkında birkaç cümlelik açıklama not kağıdına yazılır ve poşetin içerisine konulur. Son aşamadan sonra çalışmayı yaptıran kişiye güvenilir bir şekilde büyü teslim edilir. Sabun büyüsü genellikle mezara gömülür, yaşlı bir ağaç dibine gömülür, ayak basmayan bir yere konulur ya da akarsu, dere gibi yerlere atılır.

Ayırma büyüsü konusunda sabun işlemi tam anlamıyla çok etkilidir. İki kişinin ayrılması için yapılan ayırma büyüsü çalışmalarında sabunlar kullanılmaktadır. Sabun işleminin yapıldığı bir başka çalışmada bağlama büyüsü uygulamalarıdır.  Kendinize bağlatmak istediğiniz kişiye yapılan bağlama büyüsü çalışmasının içerisine etkili olması açısından sabun çalışması da eklenmektedir. Sabun eridikçe o kişinin kalbi gönlü de size karşı erir aşkla bağlanır mantığı vardır. İlk başta söylediğim gibi sabun büyüsü hem bağlamak hem de ayırma büyüsü çalışmalarında kullanılan ve çok etkili sonuçlar alınan büyülerin en başında gelmektedir.

Bir önceki makalemiz olan Ücretsiz Bakım Yapan Medyumlar yazısını okuyarak doğru ve güvenilir medyum arayanlara tavsiyeler bulunmaktadır.

1 Yorum : “Sabun Büyüsü”

  • […] önceki yazımız Sabun Büyüsü makalesini okuyarak Medyum Aslan hocanın yaptığı sabun büyüsü çalışmasına göz […]

Yorum Yapın

Güvenlik Sorusu *

Aslan Hoca

Turkiyenin her bölgesine ve şehrine uzman danışman hoca tarafından medyum hizmeti verilmektedir. En iyi ve güvenilir hoca olan Aslan Bey sizlerin yanındadır. Kendisini kanıtlanmış tek hoca efendi bir telefon kadar yakındır. Bütün manevi sorunlarınızın yanında aşk ve bağlama işlemleri yaptırmak için güvenilir yerdesiniz.

iletişim

medyum aslan