Medyum Aslan güvenilir hizmeti ile resmi olarak sizlerin yanındadır. Aşk büyüsü ve bağlama büyüsü güvenilir olarak sizlerin yanındadır. Manevi sorunlarınızın kaynağına inerek sorunları ortadan kaldırıyorum. Büyü, vefk, tılsımlar üzerinde 26 yıldır tecrübelerim bulunmaktadır. İhtiyaç sahiplerinin tercih ettiği sizlere bir telefon kadar yakındır. Bilgili ve Gizemli Hoca

medyum, medyumlar
Kas
6

Sevdiğinden Soğutma Büyüsü

Sevdiğinden soğutma büyüsü yaptırarak aralarına soğukluk katıp ayırmak mümkündür.

Sevdiğinden soğutma büyüsü olarak bilinen çalışma etkisini kısa zamanda göstermektedir. Aşk konusu insanlar arasındaki ilişkiler de her zaman etkili olan ve kimi zaman kötü sonuçlar ortaya çıkarabilen bir duygusal hal olmaktadır. Özellikle iki arkadaşın aynı kişiye aşık olması durumu sık rastlanan durumlardan olmaktadır. Bu durumda bazen aşık olan kişilerden biri, diğer kişiye ya da sevdiği kişiye karşı arayı açmak ve sevgili olan arkadaşlarını arasını soğutmak için büyü yapmaktadır. Sevdiğinden soğutma büyüsü olarak bilinen bu büyü günümüzde medyumlar tarafından yapılmaktadır. Günümüzde büyü yaptırmak için birçok kişi medyumları tercih etmektedir. Sevdiğinden soğutma büyüsü için en çok kullanılan malzeme sarı köpek pisliği olmaktadır. Büyü yapılan köpek pisliği kurutulup büyü yapılan kişiye üç sabah yedirilir.

Bir önceki makalem olan Temas Büyüsü yazısını okuyabilirsiniz.

1 Yorum : “Sevdiğinden Soğutma Büyüsü”

Yorum Yapın

Güvenlik Sorusu *

Aslan Hoca

Turkiyenin her bölgesine uzman medyum hizmeti verilmektedir. En iyi medyum Aslan sizlerin yanındadır. Kendisini kanıtlanmış tek hoca efendi bir telefon kadar yakın. Bütün manevi sorunlarınızın yanında aşk büyüsü, bağlama büyüsü yaptırmak için güvenilir yerdesiniz.

iletişim

medyum aslan