Medyum Aslan güvenilir hizmeti ile resmi olarak sizlerin yanındadır. Aşk büyüsü ve bağlama büyüsü güvenilir medyum sizlerin yanındadır. Manevi sorunlarınızın kaynağına inerek sorunları ortadan kaldırıyorum. Büyü, vefk, tılsımlar üzerinde 26 yıldır tecrübelerim bulunmaktadır. İhtiyaç sahiplerinin tercih ettiği Aslan Hoca sizlere bir telefon kadar yakındır.

medyum, medyumlar
Kas
12

Sezgi

By medyum  //  Medyum  //  1 Yorum

Medyum sezgileri sayesinde bir kişinin sorunlarını tespit edebilir.

Gerçek bir medyum nesne, görüntü, resim ya da sesleri alabilir. İşte medyumlar bunu sezgi ile gerçekleştirirler. Sezgide hem ruh gözü hem beden gözü kullanılır. Buda medyumların en önemli yeteneklerinden biridir. Alınan nesne, görüntü ya da resim genellikle hareket etmez. En fazla bir veya iki saniyelik bir anda görünürler. Medyumluk görünen nesne veya resimlerin sezgilerle birleştirilerek yorumlanması ile sahneye çıkar.

Medyum olan insanlar numaraları, yerleri, çeşitli yıldönümü tarihlerini duyabilirler. Bunlar her ne kadar fiziksel olarak görünse de kelime halinde yorumlanır. Sezgi anlarında medyum görmek ve duymak ile yetinmekle kalmayıp medyum en akla gelmeyecek bir yerde iken bile ruh tarafından farklı bir sinyal alabilir. Medyumluk görevi yapan kişi transa geçerek yöneldiği varlığın cinsiyetini, boyunun uzun mu kısa mı olduğu gibi özelliklerini ve yöneldiği varlığın yaşı ile ilgili de fikir sahibi olabilir. Medyumlar duyguları çok güçlü insanlar olduğundan sezgileri de duygularının gücüne doğru orantılı bir bağ sağlar.  Bir medyumun sezgileri ne kadar güçlü ise size geçmişinizden ve geleceğinizden daha fazla bilgi aktarabilir. Transa geçmiş bir medyum da sezgi katsayısı oldukça fazla artar.

medyum-ve-sezgi

Medyumluk da var olan diğer sezgi yöntemleri ise şunlardır: Ruh kontrol, otomatik bir şekilde yazı yazma veya gördüklerini sanatsal çizimlerle aktarma gibi yöntemlerdir. Medyumların sahip olduğu yetenekler ve sezgiler birçok kitaba ve filme konu olmuştur.

Bir önceki yazınız olan Hocalar Nasıl Bilgi Verir makalesini okuyabilirsin.

1 Yorum : “Sezgi”

Yorum Yapın

Güvenlik Sorusu *