Medyum Aslan güvenilir hizmeti ile resmi olarak sizlerin yanındadır. Aşk büyüsü ve bağlama büyüsü güvenilir olarak sizlerin yanındadır. Manevi sorunlarınızın kaynağına inerek sorunları ortadan kaldırıyorum. Büyü, vefk, tılsımlar üzerinde 26 yıldır tecrübelerim bulunmaktadır. İhtiyaç sahiplerinin tercih ettiği sizlere bir telefon kadar yakındır. Bilgili ve Gizemli Hoca

medyum, medyumlar
Kas
13

Şirinlik için Yapılan Büyü ve Şirinlik Duası

By medyum  //  Büyü  //  1 Yorum

Medyum Aslan sayesinde şirinlik için yapılan büyü çalışması ve şirinlik dualarına sahip olabilirsiniz.

Hepimiz mutlaka hayatımız boyunca bir prenses veya bir prens gibi ilgi odayı olmayı isteyeceğiz. Bunu yaşantımızda ki normal yollarla gerçekleştirmeye çalışmak oldukça zor gibi görünüyor. Fakat uzman bir hocanın yaptığı şirinlik büyüsü ile artık mümkün gibi duruyor.

Şirinlik büyüsü; sevilecek, saygı duyulacak, göz önünde bulundurulacak, el üstünde tutulacak birisi olmak adına yapılır. Büyünün yapımı için, büyü yapılacak kişinin anne ismi kullanılır. Büyüden sonra, büyü yapılmış kişinin yüzüne nur inmiş gibi gözükür.

sirinlik-duasi

Şirinlik büyüsü halk ve hocalar arasında şirinlik duası olarak da geçmektedir. Bu büyünün birçok çeşidi bulunmaktadır. İşte bunların listesi;

  • İnsanların sevmesi için yapılan şirinlik duası
  • Aşık etmek için yapılan şirinlik duası
  • Güzel olmak için yapılan şirinlik duası
  • Şans için yapılan şirinlik duası
  • Evli olanlar için yapılan şirinlik duası
  • Bağlama için yapılan şirinlik duası

Bu çeşitlerin yanı sıra büyüyü uygulamak için birçok da yöntem bulunmaktadır.

Her büyüde olduğu gibi bu büyüyü de yaparken oldukça dikkatli bir iş çıkartılmalıdır. İşleme başlanmadan önce büyü yapılacak kişinin ebcet hesabı yapılır. Büyünün yapılacağı; ay, hafta, gün ve en iyi sonuç için saatin bile hesabı yapılmalıdır. En uygun zamanda büyüye başlamak, büyünün tutma olasılığını oldukça arttıran bir etkendir.

Şirinlik büyüsü evde yapılacak tarzdan bir büyü değildir. Her şeyi profesyonel bir şekilde hesaplayıp, zamanı doğru belirlemeniz gerekmektedir. Zaten ebcet hesabı bilmiyorsanız bu büyüyü tek başınıza yapamazsınız.

Bir önceki yazımız olan Tarot Falı makalesini okuyabilirsiniz.

1 Yorum : “Şirinlik için Yapılan Büyü ve Şirinlik Duası”

Yorum Yapın

Güvenlik Sorusu *

Aslan Hoca

Turkiyenin her bölgesine uzman medyum hizmeti verilmektedir. En iyi medyum Aslan sizlerin yanındadır. Kendisini kanıtlanmış tek hoca efendi bir telefon kadar yakın. Bütün manevi sorunlarınızın yanında aşk büyüsü, bağlama büyüsü yaptırmak için güvenilir yerdesiniz.

iletişim

medyum aslan