Medyum Aslan güvenilir hizmeti ile resmi olarak sizlerin yanındadır. Aşk büyüsü ve bağlama büyüsü güvenilir medyum sizlerin yanındadır. Manevi sorunlarınızın kaynağına inerek sorunları ortadan kaldırıyorum. Büyü, vefk, tılsımlar üzerinde 26 yıldır tecrübelerim bulunmaktadır. İhtiyaç sahiplerinin tercih ettiği Aslan Hoca sizlere bir telefon kadar yakındır.

medyum
Kas
13

Tarot Falı

By medyum  //  Parapsikoloji  //  1 Yorum

Tarot falı ile yakın gelecek hakkında detaylı bilgilere ulaşmak için Medyum Aslan hizmetinizde.

Tarot falı gerçekten fallar arasında bakılması en zor ve en muktedir olanıdır diyebiliriz. Tarot falına gerçekten hakkını vererek bakan insanlar genellikle bunu ücretsiz olarak yapmazlar, bir ücret talep ederler. Tarot falını öğrenmek ve uygulamak gerçekten çok uzun süre gerektirir ve bu süreyi de bu insanlar harcadığı için, talep ettikleri üç-beşe bakmamak gerekmektedir.

Tarot falı genel olarak büyük kartlardan oluşan bir faldır, en başta size bazı kartlar seçtirilir ve bu kartlar üzerinden tahmin yürütülerek fal tamamlanır. Kartların açılış sırasından tutun, nasıl açıldığı, hangi yönde açıldığı, ters mi yoksa düz mü açıldığı kadar çok ufak detaylar mevcuttur ve bunların bütün anlamları farklıdır. Kartlar arasında ise en kötü kart “ölüm” olarak nitelendirilen karttır ve bu ya sizin ya da tanıdıklarınızın arasında birinin ölümünün geldiğini işaret eder.

tarot-fali

Diğer fallar kadar eğlenceli değildir, içerisinde diğer fallardan çok daha fazla gizem barındırmaktadır. Özellikle kahve falına benzeten arkadaşlar olacaktır fakat kahve falıyla uzaktan yakından bir alakası yoktur. Çünkü kahve falı keyfi olarak bakılan, arkadaş ortamlarını hoş sohbete çevirmek için bakılan faldır fakat Tarot falı kesinlikle birebir bakılan bir faldır ve bir insan eğer birisine tarot bakıyor ise, ikinci kez ona bakmaması gerekir çünkü bir kez bakmış bulunuyordur.

Dediğimiz gibi tarot falının birçok ince detayı bulunmaktadır ve bu yüzden de popülerdir.

Bir önceki yazımız olan Yıldızname Yorumları makalesini okuyabilirsiniz.

1 Yorum : “Tarot Falı”

Yorum Yapın

Güvenlik Sorusu *