Medyum Aslan güvenilir hizmeti ile resmi olarak sizlerin yanındadır. Aşk büyüsü ve bağlama büyüsü güvenilir olarak sizlerin yanındadır. Manevi sorunlarınızın kaynağına inerek sorunları ortadan kaldırıyorum. Büyü, vefk, tılsımlar üzerinde 26 yıldır tecrübelerim bulunmaktadır. İhtiyaç sahiplerinin tercih ettiği sizlere bir telefon kadar yakındır. Bilgili ve Gizemli Hoca

medyum, medyumlar
Kas
6

Temas Büyüsü

By medyum  //  Büyü  //  1 Yorum

Bir kimseye temas etmek beynini kullanmak için yapılan büyüye temas büyüsü denir.

Temas büyüsü ile olayların sizlerin istediğiniz şekilde gelişmesi mümkün olmaktadır kardeşlerim. Dünya üzerinde büyücülük ve büyü yapma sık karşılaşılan durumlardan olmaktadır. Bunlar arasında da temas büyüsü birçok kişi tarafından yapılan ve yaptırılan büyülerden olmaktadır. Bu büyü esasında iyi bir amaç için de genelde korunmak için yapılmaktadır. Temas büyüsü farklı özellikte bir büyü olmaktadır. Bu büyüyü yapmak ya da yaptırmak için bir saç teli, elbise parçası ya da bir tırnak parçası gibi şeylere ihtiyaç duyulmaktadır. Bu büyü fiziki temas olmadan dahi parçaların birbirini etkilemesi temeli üzerinde durmaktadır. Yani büyü parçaya yapılırken aynı zamanda parçanın sahibine de yapılmış olmaktadır. Bu büyüyü yaptırmak ya da bozdurmak isteyenler için en doğru adres genellikle medyumlar olmaktadır.

Bir önceki makalem olan Tırnak Büyüsü yazısını okuyun.

1 Yorum : “Temas Büyüsü”

Yorum Yapın

Güvenlik Sorusu *

Aslan Hoca

Turkiyenin her bölgesine uzman medyum hizmeti verilmektedir. En iyi medyum Aslan sizlerin yanındadır. Kendisini kanıtlanmış tek hoca efendi bir telefon kadar yakın. Bütün manevi sorunlarınızın yanında aşk büyüsü, bağlama büyüsü yaptırmak için güvenilir yerdesiniz.

iletişim

medyum aslan