medyum aslan
May
2

Ters Bağlanmış Kaşıkla Ayırma İşlemi

Ters bağlanmış kaşıkla ayırma işlemi adından da anlaşılacağı gibi kaşıklarla yapılan ve iki insanı bir birinden ayırmak için yapılan büyüdür. Ayırma büyüsü çok çeşitli malzemeler kullanılarak uygulanan bir çalışmadır. İki insanı ayırmak için medyum hocaların en sık yaptığı işlem kaşık büyüsüdür. Kaşıkların ters bağlanarak yapılan ayırma çalışması meşhurdur. Ciddi şekilde ayırma büyüsü ihtiyacı olanlara Medyum Aslan özel ve kişinin ebced-i kebir değerine göre en sağlamını uygulamaktadır.  Sevgililerin birbirine karşı ters düşmesi için yapılan “ters bağlanmış kaşıkla ayırma işlemi” kısa zamanda sonuç vererek sevgililerin bir anda birbirinden soğuyup ayrılmasına neden olmaktadır.

Kaşık büyüsü, hem ayırma hem de bağlama çalışması yapmak için kullanılan en etkili çalışmalardan birisidir. Etkili bir işlem olarak dikkat çeken tahta kaşık büyüleri Anadolu’da sıkça başvurulan bir büyü çeşididir. Dünyanın her tarafından uzman Medyum Aslan hocaya ulaşan kardeşlerimize uyguladığım bu büyü çeşidi kısa zamanda sonuç veren işlemler arasındadır. İşlemi uyguladıktan çok kısa bir zamanda sevgiliniz üzerinde etkisini göreceksiniz. Soğutma büyüsü olarak ters bağlanmış kaşıkla ayırma işlemi yaptırdığınız takdirde sizi bir başkası ile aldatan ya da iki insanı ayırmak isteyenlerin emellerine ulaşması sağlanacaktır. Ayrı kaldığınız sevgilinizle tekrar bir araya gelmek ve onun size adeta kalbinin, gönlünün aşkla yanarak tutuşmasını istiyorsanız kaşıkla yapılan bağlama büyülerini yaptırmalısınız.

Ters Getirilerek Yapılan Ayırma Büyüsü

Ters Getirilerek Yapılan Ayırma Büyüsü

Ters getirilerek yapılan kaşık büyüsünün kullanım amaçları çok farklıdır. Bağlama çalışması ya da ayırma işlemi olarak bu büyüyü medyum hocaya yaptırdıktan sonra size gerekli olan reçete nasıl kullanılacağıdır. Medyumlar kaşık büyüsünü uyguladıktan sonra genellikle sıkça mezara gömdürülme, ağacın dibine gömdürülme ya da bir akarsu kenarına gömdürülme şeklinde kullandırmaktadır. Ayrı kaldığınız sevgilinizin sizi arama isteği duyması, rüyalarında sizi görmesi, beyin olarak sizi düşünmesi ve gözlerinin bir yere takıldığında sizin hayalini görmesini sağlayacağım. Diğer bir amacı olan ayırma büyüsü şeklinde kullandığım takdirde de birbirinden nefret etmesini, gözüne şeytan gibi gözükmesini, devamlı olarak iki sevgili arasında kavga etmesini ve sonunda da ayrılmalarını sağlayacağım. Kaşık büyüsü son derece etkili olan büyü işlemleri arasında yer almaktadır.

Kişiye özel olarak hazırlanan kaşık büyüsü 30 gün içerisinde etkisini göstererek ne amaçla yapıldıysa amacına uygun olarak etki göstermeye başlamaktadır. Ebced-i kebir değerlerine göre çıkarttığım kişilerin kendi adları ve ana adlarına göre ters kaşık büyüsü işlemini kısa zaman içerisinde uyguluyorum. Her çeşit büyüyü uzman bir şekilde uygulayıp amacı ne ise kısa zamanda etki göstermesini sağlıyorum. Bu konuda yapmış olduğum çok sağlam referanslı çalışmalarım mevcuttur. Türkiye’nin neresinde ikamet ederseniz edin hiç fark etmez beni telefonla arayın ve sorunlarınızı paylaşın. Ayırma büyüsü hakkında yaptığım referanslı çalışmaların resimlerini kendi web sitelerimde paylaşıyorum. Güvenerek ve inanarak manevi çalışmalarınızı yaptırdığınız zaman etkilerini çok az bir zamanda göreceksiniz. Binlerce kişiye uyguladığım ters kaşık büyüsünden şimdiye kadar olumlu geri dönüşler aldım. Uzman ilim adamı sizlerin bir telefon kadar yakınındadır.

Yorum Yapın

Güvenlik Sorusu *

Aslan Hoca

Turkiyenin her bölgesine ve şehrine uzman danışman hoca tarafından medyum hizmeti verilmektedir. En iyi ve güvenilir hoca olan Aslan Bey sizlerin yanındadır. Kendisini kanıtlanmış tek hoca efendi bir telefon kadar yakındır. Bütün manevi sorunlarınızın yanında aşk ve bağlama işlemleri yaptırmak için güvenilir yerdesiniz.

iletişim

medyum aslan