medyum aslan
Eki
18

Ünlü Medyumlar

By medyum  //  Medyum  //  1 Yorum

Ünlü medyumlar olarak bilinen ve kendilerini bir medyum hocadan ziyade TV kanallarında şov yapan kişiler olarak tanıtan sahte medyumlar ve hocalardan uzak durun.

Ünlü medyumlar hocaların görevi insanların manevi sorunlarını ortadan kaldırmak değildir. Tam tersine televizyon da kanal kanal gezerek kendisini ünlü bir medyum havasına sokup insanların manevi duygularıyla oynamaktadır. Değerli kardeşlerim; lütfen ama lütfen bu tür insanlardan sakının ve gitmeyin. Çünkü bu tür insanların ne gizli ilimlerle ne de medyumlukla uzaktan yakından alakaları yoktur. Televizyonda şan şöhret peşinde ünlü medyumlar olarak bilinen kişilere asla itibar etmeyiniz. Medyum denildiği zaman kendi ilminden yola çıkarak duruşuyla, oturuşuyla ilim adamı olduğunu belli etmelidir. Aksi halde tv kanallarında birbirine sataşan, kavga eden, ağzı küfürlü medyumlar olarak bilinen kişilerden uzak durun bunlardan hiçbir kimseye fayda gelmez. Bu tür medyumlara yaptırdığınız çalışmalarla olmasını istediğiniz işleriniz de olmaz. Umutlarınız tamamen suya düşer. Ünlü medyum olabilmek için gizli ilimler dediğimiz havas ilmi, ledunni ilmi, vefk ilmi gibi konularda yıllarca araştırmalar ve tecrübeler kazanmak gerekiyor. Medyum Aslan hoca 26 yıl boyunca sizlerin manevi sorunları için gece gündüz gizli ilimler araştırarak tecrübeler kazandım. Uyku uyumadığım zamanlar oldu. Cenab-ı Allah’a şükürler olsun kardeşlerimin bana yakıştırdığı en iyi medyum ismi ile sizlere hizmet etmekten memnuniyet duyuyorum. Resmi ruhsatlı Medyum Aslan yanınızdadır.

ünlü medyumlar

ünlü medyumlar

MEDYUM ASLAN SAHTEKAR DEĞİLDİR!

Medyum Aslan bu kişi yıllardır yapan ve bütün kardeşlerimizin sorunlarına çare bulmuş birisidir. Yıllarca binlerce kişinin ayrıldığı sevgilisini aşk büyüsü uzmanı olarak ve yaparak birleştirmiştir. Eşini terk edenlerin evlerine dönmelerini bağlama büyüsü ile sağlamıştır. En kötü denilen kara büyü işlerinden bu büyüyü yapılanları kurtarmıştır. Cin musallatı olanların üzerine musallat olan cinleri almıştır. Sevgilisini kendisine bağlatmak isteyenlere yardım etmiştir. Resmi ruhsatlı ve güvenilir medyum arayanların ilk tercihinde Medyum Aslan vardır. Kendi referanslarıma kendime ait web sitelerimden ulaşabilirsiniz. İnternette adı çıkmamış tek kişidir. Bu yüzden Medyum Aslan sahtekar mı, Medyum Aslan dolandırıcı mı gibi ifadeleri kullanan kişiler eğer varsa biliniz o kişiler yukarda belirttiğim gibi ünlü medyumlar olarak kendisini tabir eden ve Medyum Aslan hocanın bildiği ilim bilgisinin yüz de birini bilmeyen ilimden yoksun insanlardır. Lütfen duyarlı olalım herkesin dediği lafa inanmayalım.

Bir önceki yazımız olan Bağlama Duası makalesini okuyarak ünlü Medyum Aslan hocanın bağlama duası ile ayrılanları birleştirdiğine şahit olabilirsiniz.

1 Yorum : “Ünlü Medyumlar”

  • […] önceki yazımız olan Ünlü Medyumlar makalesini okuyarak ünlü Medyum Aslan hocanın yaptığı çalışmalarla ünlendiği konulara […]

Yorum Yapın

Güvenlik Sorusu *

Aslan Hoca

Turkiyenin her bölgesine ve şehrine uzman danışman hoca tarafından medyum hizmeti verilmektedir. En iyi ve güvenilir hoca olan Aslan Bey sizlerin yanındadır. Kendisini kanıtlanmış tek hoca efendi bir telefon kadar yakındır. Bütün manevi sorunlarınızın yanında aşk ve bağlama işlemleri yaptırmak için güvenilir yerdesiniz.

iletişim

medyum aslan