Medyum Aslan güvenilir hizmeti ile resmi olarak sizlerin yanındadır. Aşk büyüsü ve bağlama büyüsü güvenilir medyum sizlerin yanındadır. Manevi sorunlarınızın kaynağına inerek sorunları ortadan kaldırıyorum. Büyü, vefk, tılsımlar üzerinde 26 yıldır tecrübelerim bulunmaktadır. İhtiyaç sahiplerinin tercih ettiği Aslan Hoca sizlere bir telefon kadar yakındır.

medyum
Kas
8

Üzerinizde Büyü Var mı?

By medyum  //  Büyü  //  1 Yorum

Üzerinizde büyü var mı yok mu diyorsanız Medyum Aslan hocayı arayın.

Üzerinizde büyü var mı yok mu olup olmadığının bir çok belirtisi vardır. Bunlar hakkında yapmış olan araştırmalar sonucu çıkan tezleri paylaşacağım bu yazımda. İlk başta ele alınan konu kişinin ruh hali olmuştur. Kişinin sürekli ruh halinde değişiklik olması veya en küçük şeyleri problem etmesi gibi vesvese halleri büyünün verdiği etkiler sonucu olduğu kanaatine varılmıştır. Örneğin medyumlara gelen hastalardan birinin şikayeti de kıyafetlerinin temiz olmasına rağmen sürekli pis olduğunu düşünmesiydi. Bu tarz hastalar ile de çok sık karşılaşmak mümkündür.

uzerinizde-buyu-varmi

Kimilerinde ise büyü sersemlik yapar. Kendi kişiliğinden çok uzak davranmasını sağlar. Büyülerin boyutuna göre bu durum yerini korkunç rüyalara geceleri bağırarak uyanmalara da bırakabiliyor. Büyü belirtileri; Birde uyku sırasında daralma, terleme, boğuluyormuş hissine kapılma gibi durumları var bu tarz can sıkıcı etkilerde oluşturabilmektedir. uyku dışında güncel hayatınızı da etkileye bilmektedir. Örneğin halsiz ve bitkin olursunuz. Üzerinizde aşırı yorgunluk hissi olur. Göz kapaklarınıza ağırlık çöker. Tembellik ve uyuşukluk sizi kaplar. Bu şekilde halsizlik vermesine rağmen yattığınızda uyuyamama probleminizde olacaktır. Çok nadir görülse de ayak tabanlarında yanma gibi bir etkisi de vardır. Eğer yazımızda gecen belirtilerden hissediyorsanız bir medyum ile irtibata geçip üzerinizde büyü olup olmadığını kontrol ettirin. Var ise büyünün bozulması için de tarafınıza yardımcı olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Şifacılık Nedir Şifacılık Hakkında Bilgiler makalesini okuyunuz.

1 Yorum : “Üzerinizde Büyü Var mı?”

Yorum Yapın

Güvenlik Sorusu *