Medyum Aslan güvenilir hizmeti ile resmi olarak sizlerin yanındadır. Aşk büyüsü ve bağlama büyüsü güvenilir medyum sizlerin yanındadır. Manevi sorunlarınızın kaynağına inerek sorunları ortadan kaldırıyorum. Büyü, vefk, tılsımlar üzerinde 26 yıldır tecrübelerim bulunmaktadır. İhtiyaç sahiplerinin tercih ettiği Aslan Hoca sizlere bir telefon kadar yakındır.

medyum, medyumlar
Kas
13

Vefk Çalışmaları

By medyum  //  Vefk  //  Yorum Yok

Etkili ve sağlam vefk çalışmaları istiyorsanız vefk uzmanı Medyum Aslan hoca sizlere yardımcı olmaktadır.

Gördüğümüz her şeyde, her yerde bir düzen ve uyum söz konusu. Vücudumuzda, çevremizde, dünyamızda, evrenimizde… Vefkin sözlük anlamı; sağdan sola, yukarıdan aşağıya kutu içinde olan sayıların toplamının birbirine eşit olmasıdır.

Vefkler belirli bir amaç uğrunu, kurallara uyarak yapıldığı zaman derecelerinin hizmetlerinin adları da bulunur. Bu hizmetliler dua ve yemin aracılığı ile istenilen işleri yapması adına Allah tarafından izinlidir. Vefkler her sırada bulunan kutu sayısına ya da özelliklerine göre isimlendirilir. Bu sisteme örnek vermek gerekirse; bir sırada 3 kutu varsa üçlü, 5 kutu varsa beşli; bulunduğu gruba göre, Toprak, Hava, Ateş ve Su vefki; bağlı bulunduğu gezegene göre, Güneş vefki, Ay vefki diye adlandırılır.

Vefkin büyü ile bağlantısı yoktur. Büyü dinimizce yasak olmasına karşın vefk ise tamamen rahmanidir. Vefk ve muska birbirlerinden farklı şeylerdir. Muska sahip olduğu enerjiyi yitirerek geçerliliğini kaybedebilir fakat vefk evrendeki enerji ile çalışır durumda kalır.

vefk-calismalari

Vefklerde kullanılan sayılar ve harfler Arapçadır. Arap alfabesinin, Ebced hesabında karşılığı bulunmaktadır. Vefki yapılacak kelime veya cümlenin Ebced hesabı alınır, toplanır ve elde edilen sonucun vefki yapılır.

Kişiye özel vefk yapılanlarda, kişinin istediği kelime doğrultusunda vefk çıkartılır. Örneği bu kelime başarı da olabilir, aşk da, para da.

Vefkin yapılış kurallarını bilmek çok önemlidir. Sadece basit bir matematik ve Arapça dil bilgisinden ibaret değildir. Burçlar ve özellikler, özel günler, gezegenler, derece hizmetlerinin isimlerini bulma metodumuz da bize yardımcı olurlar.

Bir önceki yazımız olan Aslan Beyin Çalışmaları makalesini okuyabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Sorusu *