medyum aslan
Kas
18

Aslan Hoca Her Zaman Hayır Dua Almıştır

Medyum Aslan Hoca yaptığı çalışmalarla her zaman kendisi hakkında hayır dua almış ve kardeşlerimizin gönlünde yer edinmiştir. Gerçek ve uzman olarak gizli ilimleri kullanmaya devam ediyorum. Bu işi en iyi medyum olarak sizlere sunmaktan çok mutluyum. Büyü, tılsım, vefkler, medyum çalışmaları ile sizlerin her zaman yanınızdayım.

Medyum kelimesi Latince kökenli olup; insan doğasında mevcut olan sezgileri doğru kullanabilen, ilmi bilgiler açısından donanımlı, İslami kurallara hakim, güvenilir kişilerin birikimlerini çeşitli formüller kullanarak insanların hizmetine sunan kişilerdir. Medyumlar ruh bilimine göre sadece gelecekten haber almakla kalmaz, eterik yani dünya dışından varlıklarla yaşadığımız dünya arasında ilişki kurabilen, bağlantıya geçerek köprü vazifesi gören konusunda uzman kişilerdir. Medyumlar bu bağları trans yöntemi kullanarak kurabilirler. Medyum Aslan hoca da sezgileri kuvvetli, özel yeteneklere sahip, ilmi bilgileri son derece iyi olan bir medyum olarak 26 yıldır medyumluk mesleğini sürdürmektedir.

Medyumlar zaman zaman modern falcılar olarak itham edilseler de bunu kesinlikle gerçek payı yoktur. Eğlence ve vakit geçirme amaçlı yapılan işler fal olabilir ancak medyumların yaptığı hizmetler bunlardan çok daha ciddi formüller üzerine kurulu kişiye özel çalışmalardır. Medyum, ihtiyaç sahibinin kendisine verdiği kişisel bilgiler ile o kişinin hayatına dair çeşitli hesaplamalar yapar. Elde ettiği sonuçlara göre kişinin hayatındaki olumsuz gelişmeleri tespit eder ve bunların çözümüne dair formüller hazırlar. Medyum Aslan Hoca uzun yıllar boyunca yaptığı çalışmalar ile ihtiyacı olan kişilere şifa dağıtmış, sevenleri kavuşturmuş, cin musallatı yaşayanları kurtarmış bir medyum olduğunu her hizmetinde bir kere daha ispatlamış özel bir kişiliktir.

Gerçek bir medyum bu ilme doğuştan sahiptir, sonradan kazanılması mümkün değildir. Medyum Aslan da doğuştan sahip olduğu bu güç ve ilim sayesinde insanların yaşadığı ruhsal sorunlara çareler bulmakta ve onları ortadan kaldırmak için çalışmalar yapmaktadır. Yaptığı çalışmalar arasında eşini, sevgilisini terk edenleri geri getirme, cin çarpması sonucu kendini kaybetmiş durumda olan kişileri normale döndürme, her konuda kapatılan kısmetleri açma işleri gelmektedir.

Medyum Aslan 26 yıllık medyum işi süresince; sahip olduğu kuvvetli ilmi bilgileri, sezgisel güçlerini insanların iyiliğine kullanarak büyüler hazırlamıştır. Yıldızname, vefk ve çeşitli büyüler konusundaki uzmanlığını yıllar boyunca ihtiyaç sahibi olan kişilerin lehine kullanmış, onların dertlerine derman olmuştur. Medyum Aslan uzun yıllara dayanan tecrübelerini manevi sorunu olan kişilerin hizmetine sunmakta onların hayır dualarını almaktadır.

 

Yorum Yapın

Güvenlik Sorusu *

Aslan Hoca

Turkiyenin her bölgesine ve şehrine uzman danışman hoca tarafından medyum hizmeti verilmektedir. En iyi ve güvenilir hoca olan Aslan Bey sizlerin yanındadır. Kendisini kanıtlanmış tek hoca efendi bir telefon kadar yakındır. Bütün manevi sorunlarınızın yanında aşk ve bağlama işlemleri yaptırmak için güvenilir yerdesiniz.

iletişim

medyum aslan