medyum aslan
Nis
26

At Nalı Büyüsü

Medyum Aslan bağlama büyüsü çalışmalarında en etkili formüllerden birisi olan at nalı büyüsü ile ayrılanları birleştiriyor.

At nalı büyüsünü hemen hemen herkes duymuştur. At nalı büyüsü adından da anlaşılacağı üzere medyum hocalar tarafından “at nalı” ile yapılan bir bağlama büyüsü çeşididir. Ayrılanların birleşmesine vesile olan gerçek medyum aslan sizlerin sevgilisini döndürüyor. At nalı büyüsü ile ayrı olanlar tekrar birleşmektedir. Geçmiş zamanlardan beri at nalı büyüsünün etkili şekilde sonuç verdiği herkes tarafından bilinmektedir. Ayrılan kişilere çözümler sunan resmi ruhsatlı Medyum Aslan özellikle gönül işlemlerinde bir numara olarak dikkatleri hep üzerine çekmektedir. Çünkü medyum aslan çalışmalarında yaptığı ve kullandığı formüllerle binlerce kişinin ayrıldığı sevgilisini tekrar döndürmüştür. Medyum Aslan at nalı büyüsü yaparak ayrılanların hızlı şekilde birleşmelerine vesile olmaktadır. At nalı büyüsü yapan medyum bulmak artık günümüzde neredeyse hiç yoktur. Çünkü medyum hocaların bir çoğu yalan yanlış çalışmalar yaparak sizleri oyalamaktadır. Oysa ki medyum çalışmalarına oldukça güvenen Medyum Aslan bu konuda en güvenilir şekilde sizlerin yanındadır kardeşlerim.

medyum-aslan-at-nali-buyusu

Medyum Aslan at nalı büyüsü, at nallarıyla yapılan kuvvetli bir bağlama büyüsüdür. Ayrılan sevgili tekrar bu büyü sayesinde ayrıldığı sevgilisine dönmektedir. Çok etkili sonuçları sayesinde güvendiğim bağlama büyüsü çalışmalarının başında gelmektedir. Hemen siz de at nalı büyüsü yaptırmak istiyorsanız Medyum Aslan hocayı telefonla arayın.

AT NALI BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR ?

At nalı üzerine kişilerin ebced değerlerine göre etkili birleştirme bağlama büyüsü tılsımları silinmeyecek bir kalem ile yazılır. At nalının üzerine hem benim hem de benim yardımcı varlıklarımın okumaları yapılır. Üzerine nohut ya da fasulyeler yapıştırılır. At nalı son okuması ve yazım işlemleri de yapılır. Daha sonra at nalı büyüsünün nasıl kullanılacağı hakkında bilgiyi içeren not kağıdı da yazılır. Tüm işlemler bittikten sonra özenle medyum tarafından paketlenerek çalışmaları yaptıran kişiye güvenilir şekilde teslim edilir. At nalı büyüsünü alan kişi at nalının uygulamasını yapar. Bu uygulama şekli genellikle at nalı 3 gün ayrılan sevgiliye niyet edilerek ateşte yakılır, ısıtılır. 4 gün at nalı büyük yaşlı bir ağaç gövdesine çakılır. En kısa zaman zarfında etkisini göstererek ayrılan sevgilinin geri dönmesi sağlanır kardeşlerim.

Bir önceki yazımız olan Etkili Tahta Kaşık Büyüleri sayfasını ziyaret ederek tahta kaşık büyüsü hakkında en geniş bilgilere ulaşabilirsiniz.

1 Yorum : “At Nalı Büyüsü”

Yorum Yapın

Güvenlik Sorusu *

Aslan Hoca

Turkiyenin her bölgesine ve şehrine uzman danışman hoca tarafından medyum hizmeti verilmektedir. En iyi ve güvenilir hoca olan Aslan Bey sizlerin yanındadır. Kendisini kanıtlanmış tek hoca efendi bir telefon kadar yakındır. Bütün manevi sorunlarınızın yanında aşk ve bağlama işlemleri yaptırmak için güvenilir yerdesiniz.

iletişim

medyum aslan