medyum aslan
Şub
11

Bağlama Büyüsü ve Medyum İşlemi

Halk arasında en fazla tercih edilen bağlama büyüsü bir başka adıyla aşk büyüsü olarak da nitelendirilir. Platonik aşık olanlar, sevip de söyleyemeyen ya da belli edemeyenler, kendilerini tam olarak ifade edemeyenler ve duygularını açmakta zorlanan herkes bu büyüyü yaptırtabilir. Ancak tesirli bir bağlama büyüsü için bu ilimde benim gibi yıllarını vermek ve ilim öğrenmek şarttır. Ancak bu vesileyle herhangi bir yanlış sonuca ya da kayıtsızlığa mazhar olmadan söz konusu büyü aşıkları kavuşturup saadetli bir yuva kurmalarına vesile olmaktadır. Günümüzde erkeklerden ziyade hanımlar daha çok bağlama büyüsü yaptırmaktadır. Bunun en büyük nedeni de hiç kuşku yok ki bayanların hislerini karşı tarafa aksettirmede utangaç ve ürkek davranmalarıdır. Ancak kimi durumlarda erkeklerin de bu büyü çaresine başvurdukları görülmüştür. Erkek olun, kadın olun siz de aşkınıza karşılık almak ve mutlu bir yuva kurmak istiyorsanız medyumluk ilmimden faydalanabilir ve çok kısa bir süre içerisinde mutlu sona ulaşabilirsiniz.

Bağlama Büyüsü Ne İçin Yapılır?

Bir diğer adı da aşk ya da sevda büyüsü olan bağlama büyüsü en çok ayrılık sonrası yaptırılır. Çiftler arasında yaşanan şiddetli bir tartışma ya da kavgadan sonra bir tarafın diğer tarafla barışma isteği doğrultusunda da yaptırılan bağlama büyüsü aynı zamanda platonik aşıkların ve sevip de söyleyemeyenlerin de başvurabileceği bir ilim çaresidir. Boşanmak istemeyen karı kocalar da aynı şekilde aşk büyüsünün faziletlerinden faydalanabilir.

Bağlama Büyüsü ve Medyum İşlemi

Bağlama Büyüsü ve Medyum İşlemi

Bağlama Büyüsü İçin Gerekli Malzemeler?

Söz konusu bağlama büyüsü için bana getireceğiniz en temel eşya kendinize ve büyüyü yaptırıp kendinize bağlamak istediğiniz zatın birer adet fotoğrafı olmalıdır. Birlikte çekilen fotoğraflardan ziyade ayrı ayrı ve net olan fotoğraflar aşk büyüsünün tesirini aynı oranda arttırmaktadır. Bu resimlerin dışında üzerine özel tılsımlarımı ve dualarımı yazacağım kağıtlar ile aşk büyüsünü dakikalar içerisinde istenilen kişiye yapabilirim. Size ve aşık etmek istediğiniz kişilerin fotoğrafları ve isimlerinin yazılı olduğu özel kağıtlar büyünün akıbeti için yeterli olmaktadır. Gerekli gördüğüm takdirde ise yazdığım ve yanınızda taşımanız gereken muskalar ile büyünün etkilerini daha da arttırabilirim.

Bağlama Büyüsü Ne Kadar Sürede Sonuç Verir?

Bu alanda yıllarını vermiş ve ilim öğrenmiş bir medyum olarak çok kısa bir süre içerisinde aşk büyüsünün olumlu sonuçlarını göreceğinize sizi temin ederim. Söz konusu kişi evli ya da başkasına aşık değil ise büyünün etkileri kendisini çok daha kısa süre içerisinde gösterir. Bununla birlikte aranızda yeni gerçekleşmiş bir kavga, bir küskünlük ve buna benzer dargınlık var ise sonuca ulaşmak birkaç gün kadar ileri gidip kısa bir süre için ertelenebilir. Ancak sonuç olarak yaptığım aşk büyüleri birkaç hafta içerisinde etkilerini gösterecek ve istediğiniz kişi size aşık olarak geri dönecektir.

Bağlama Büyüsü Etkilerini Nasıl Gösterir?

İsteğiniz ve talebiniz doğrultusunda bana müracaat ederek yaptırdığınız aşk ve sevda büyülerini çok kısa bir süre içerisinde etkilerini çeşitli yönlerden gösterecektir. Aşk büyüsüne uğrattığım kişi nereye baksa sizi görecektir. Aynı zamanda rüyalarında da sizi görecek ve sabah uyanır uyanmaz aklına düşen ilk kişi siz olacaksınızdır. Birkaç gün içerisinde ise size mesaj atabilir ya da doğrudan görmek ve buluşmak istediğini söyleyerek sizi arayabilir.

Her Aşk Büyüsü Tutar Mı?

Medyumluk hayatım boyunca en fazla karşılaştığım bir soru olan her aşk büyüsü tutar mı sorusunun cevabını hayır olarak verebilirim. Ancak benim gibi hayatını medyumluğa ve bu ilmin sırlarına adamış kişilerin yaptığı, tamamen deneyime ve ilmin kurallarına dayanarak yapılan büyüler tutabilir.

Medyum Aslan Hoca gerçek bir bağlama büyüsü üstadı olarak 27 yıldır bu hizmeti ile binlerce kişinin ayrıldığı eşini ya da sevgilisini tekrar barıştırmış veya birleştirmiştir.

Yorum Yapın

Güvenlik Sorusu *

Aslan Hoca

Turkiyenin her bölgesine ve şehrine uzman danışman hoca tarafından medyum hizmeti verilmektedir. En iyi ve güvenilir hoca olan Aslan Bey sizlerin yanındadır. Kendisini kanıtlanmış tek hoca efendi bir telefon kadar yakındır. Bütün manevi sorunlarınızın yanında aşk ve bağlama işlemleri yaptırmak için güvenilir yerdesiniz.

iletişim

medyum aslan