medyum aslan
Nis
29

Bakır Levha Büyüsü

Medyum Aslan hocanın bakır levha büyüsü ayrılanların birleşmesine, gidenlerin geri dönmesine vesile olmaktadır.

Bakır levha büyüsü adından da anlaşılacağı üzere bakır levha, bakır saçlar kullanılarak yapılan etkili bir bağlama büyüsüdür. Bu büyü yöntemi ile sevgilisinden ayrılanlar tekrar birleşiyor, sevgilisini terk edenler geri dönüyor, evli çiftler arasındaki soğukluklar bitiyor. Resmi ruhsatlı medyum Aslan hocanın bakır levha büyüsü ile etkili sonuçlar alınmaktadır. En güvenilir ve sağlam şekilde hazırlanan bakır levha büyüsü medyum Aslan hocanın bağlama büyüsü çalışmalarında kullandığı yöntemlerin başında gelmektedir. Bağlama büyüsü işlemlerinde bana ulaşan kardeşlerime hazırladığım çalışmalarda mutlaka bakır levha büyüsü kullanmaktayım. Çünkü sonuçlarına oldukça güveniyorum ve etkili bir bağlama büyüsü formülüdür. En iyi medyum, bakır levha büyüsü işlemini en iyi şekilde bilmelidir. Ayrılan kişinin tekrar dönmesi için bakır levha üzerine yazılan tılsımlar usulüne göre en uygun saat ve zaman da yazılmalıdır aksi bir durumda bakır levha büyüsü tutmaz. Bakır levha büyüsünün tutması için medyum hocanın ebced değerlerine, saat ve zamanı gözeterek çalışma yapmasına gerek vardır. Havas ilmi üstadı olması da gereklidir. Aksi halde medyum hocayım diyen herkes bu büyüyü yapamaz!

medyum-hocanin-bakir-levha-

Medyum çalışmalarımın içerisinde kullandığım bağlama büyüsü ekipmanlarında mutlaka bakır levha büyüsünü eklemekteyim. Çünkü bu büyü ile ayrıldığınız sevgiliniz tekrar size dönüyor. Sevgilinizle aranızda soğukluk varsa güvenilir medyum hocanın yaptığı bakır levha bağlama büyüsü ile soğukluk yerini sıcak muhabbete bırakmaktadır. Etkili bağlama büyüsü uzmanı olan Medyum Aslan size her türlü aşk, gönül sorunlarınızda yanında olmaktadır. Binlerce kişinin ayrıldığı eşi ve nişanlısıyla, sevgilisiyle birleşmesine vesile olan Medyum Aslan sizlerinde yanındadır. Hemen medyum Aslan hocayı telefonla arayarak medyum çalışmaları yaptırabilirsiniz.

BAKIR LEVHA BÜYÜSÜNÜN YAPILIŞI?

Ayrılan sevgililerin isimlerine özel yapılmalıdır. Bakır levha üzerine yazılan ayetler, tılsımlar, dualar saat ve zamana dikkat edilerek yazılmalıdır. Bu saat ve zamanları medyum hoca hesaplamaktadır. Daha sonra bakır levha büyüsü bitince güvenilir şekilde yaptıran kişiye teslim edilir. Kullanılışı; bakır levha büyüsü 7 gün boyunca gece 12’den sonra bir tavanın içerisine konarak kısık ateşte 5-10 dk ısıtılır. Bu yakma işleminde kişi ayrıldığı sevgilisiyle birleşmesi için niyet etmelidir. En kısa zamanda ayrılan sevgili tekrar döner.

HANGİ MEDYUM BAKIR LEVHA BÜYÜSÜNÜ YAPAR?

Türkiye’nin bağlama büyüsü alanında uzmanlaşmış medyum hocası olan Medyum Aslan sizlere en etkili formüllerden birisi olan bakır levha büyüsünü yapar. Hemen 0 541 947 18 70 numaralı telefondan kendisiyle iletişim kurup bakır levha büyüsü yaptırabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan At Nalı Büyüsü hakkında geniş bilgilere sahip olabilirsiniz ve Medyum Aslan At Nalı Büyüsü yaptırarak ayrıldığınız sevgilinizle birleşirsiniz.

1 Yorum : “Bakır Levha Büyüsü”

  • […] önceki yazımız olan Bakır Levha Büyüsü makalesini okuyarak Medyum Hocadan Bakır Levha Büyüsü hakkında geniş bilgilere […]

Yorum Yapın

Güvenlik Sorusu *

Aslan Hoca

Turkiyenin her bölgesine ve şehrine uzman danışman hoca tarafından medyum hizmeti verilmektedir. En iyi ve güvenilir hoca olan Aslan Bey sizlerin yanındadır. Kendisini kanıtlanmış tek hoca efendi bir telefon kadar yakındır. Bütün manevi sorunlarınızın yanında aşk ve bağlama işlemleri yaptırmak için güvenilir yerdesiniz.

iletişim

medyum aslan