medyum aslan
Haz
29

Basında Çıkan Medyum Aslan Yorumları

By medyum  //  Yorumlar  //  Yorum Yok

Medyum Aslan, manevi ilimler uzmanıdır ve bu alanlarda  kendini fazlasıyla geliştirmiş ve mükemmel Arapçaya sahiptir. Uzun yıllar boyunca  tüm dünyada ve özellikle Türkiye’nin  dört bir yanında yardım ve destek isteyen herkese manevi olarak destek vermiştir.. Medyum Aslan gizli ilimler konularında çalışmalar yapmış ve bu çalışmaların üstesinden başarıyla gelmiştir. Kişiye özel vefk çalışmalarında oldukça başarılar elde etmiştir. Medyum Aslan Hoca, aşk ve bağlama büyüsü ile elde ettiği başarılar göz ardı edilemez. Medyum Aslan’ın asıl amacı yüksek enerji potansiyeli ile insanlara ciddi anlamda yardım edebilmektir. İnsanlara zarar vermeden yüksek enerji gücüyle insanların ruhuna girmek büyük bir emek isteyen bir durumdur ve bu yüzden çok zor olup cesaret isteyen bir iştir. Tecrübe ve başarısıyla ün yapmış Medyum Aslan’ın başlıca aşk büyüsü, aşık etme büyüsü, ayırma, şirinlilik, saç kılı, papaz ve sınav kazanma gibi birçok büyüler ilgi duyduğu ve başarılı olduğu alanlardır.

Bilinçaltında oluşan olayların gidişatıyla ilgili bilgi ve tecrübeleriyle sezgilere dayalı gelecekteki olayları tahmin edip doğru yorumlarda bulunma yeteneğinde bulunan kişiye  medyum denir. Medyumluk korkutucu gizli bir şey değildir. Aksine enerji potansiyeli yüksek olan kişilerin o enerjiyi kontrol altında bir konuya odaklanarak onu dışarı atma yeteneğidir. Basında çıkan Medyum Aslan’ın yorumlarına makalemiz üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Medyumlar kişilerin zamanla yaşadığı yada yaşayacağı önemli olayları görür. O olayları kendi bakış açısıyla değerlendirip ve yorum yaparak kişilere aktarırlar. Büyüsel işlemler çoğunlukla olumlu enerjinin akışına dayalı olarak ilerler. Yüksek enerji ile  bedensel bir organı kötü güçlere karşı koruyabilir. Sevgi ve nefreti yüksek enerji ile iletme yöntemi de büyücülüktür.

Medyum Aslan ayrılan ve ya terk eden sevgililerin geri birleştirilmesi için etkili ve bir o kadar da kuvvetli bağlama büyüsü yapmaktadır. Bu gönül bağlama büyüsü ile tekrar büyük bir aşk tılsımına bürünen ayrılan sevgili, ayrıldığı eşine ya da partnerine tekrar geri dönmektedir. Ceviz, at nalı, tahta kaşık gibi malzemeler kullanılarak yapılan bağlama büyüsü celbi ayrıca vefk ile de yapılmaktadır. Vefk, kişiye özel olarak hazırlanan ve karşı tarafa bir takım potansiyel enerji yükleyerek tekrar geri dönmesi için yapılan işlemlerdir. Her konuda vefk çalışması yapılabilmektedir. 26 yıl boyunca medyum Aslan bey vefk işlerini kişiye özel safran ve miski amber kullanarak yapmaya devam etmektedir.

Yorum Yapın

Güvenlik Sorusu *

Aslan Hoca

Turkiyenin her bölgesine ve şehrine uzman danışman hoca tarafından medyum hizmeti verilmektedir. En iyi ve güvenilir hoca olan Aslan Bey sizlerin yanındadır. Kendisini kanıtlanmış tek hoca efendi bir telefon kadar yakındır. Bütün manevi sorunlarınızın yanında aşk ve bağlama işlemleri yaptırmak için güvenilir yerdesiniz.

iletişim

medyum aslan