medyum aslan
Haz
6

Boylama Muskası (Hamayıl)

Boylama muskası yani hamayıl birçok gizli ilimlerin birleşmesiyle yapılan en etkili çalışmalardan bir tanesidir.

Boylama halk arasında boy muskası olarak da bilinir. Gizli ilimler literatüründe ise hamayıl olarak telaffuz edilmektedir. Boylama muskası Medyum Aslan tarafından güvenilir şekilde yapılmaktadır.  Boylama içerisinde yedi ayetel kürsi vardır. Boylama içerisine güvenilir medyum tarafından gizli ilimler formülleri yazılır. Bu formüllerle boylama muskasıyla istediklerinize kavuşabilirsiniz. Boylama muskası yapan medyum hocalar hamayıl’ın içine her türlü gizlimler formülleri yazmalıdırlar. Bu formüllerle şirinlik, koruma, aşk muhabbet, şifa bulma, sıkıntıdan kurtulma, rızık kısmeti açma, evlilik kısmeti açma gibi işlemlerin tamamı boylama muskasının içerisinde bulunmaktadır.

boylama-muskasi

Medyum Aslan boylama muskasını en ince ayrıntılarına, saat ve zamanlarına dikkat ederek sağlam bir şekilde yazmaktadır. Boylama muskası çalışmasıyla istediklerinize kavuşacaksınız kardeşlerim. Bu boylama adı verilen çalışmayı her medyum yapamaz. Yukarıdaki resimde görüldüğü üzere çalışma bir hayli uzun ve meşakkatlidir. Medyumlar boylama muskası yaparken tüm gizli ilimleri bilmelidir. Aksi halde hiçbir medyum hocayım diyen kişinin yaptığı çalışmalardan sonuç da alınmaz işe de yaramaz. Resmi ruhsatlı Medyum Aslan hoca sizlere en doğru şekilde yardımcı olacaktır kardeşlerim.

Bir önceki yazımız olan Büyü Çözümü makalesini okuyarak büyü nasıl çözülür, üzerinizde büyü var mı yok mu gibi konulara değinen Medyum Aslan hocanın büyü çözümü hakkındaki engin bilgilerine göz atabilirsiniz.

1 Yorum : “Boylama Muskası (Hamayıl)”

  • […] önceki yazımız olan Boylama Muskası makalesini okuyarak medyum hocanızın en kuvvetli işlemlerinden birisi olan boylama (hamayıl) […]

Yorum Yapın

Güvenlik Sorusu *

Aslan Hoca

Turkiyenin her bölgesine ve şehrine uzman danışman hoca tarafından medyum hizmeti verilmektedir. En iyi ve güvenilir hoca olan Aslan Bey sizlerin yanındadır. Kendisini kanıtlanmış tek hoca efendi bir telefon kadar yakındır. Bütün manevi sorunlarınızın yanında aşk ve bağlama işlemleri yaptırmak için güvenilir yerdesiniz.

iletişim

medyum aslan